Франківці показали, яким було б місто без людей (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

13 Кві, 2015 13:15

Поділитись публікацією
Франківці показали, яким було б місто без людей (ФОТО)

Сьогодні, 13 квітня, о 7 ранку група активістів зібралася для того, щоб відзнимкувати Івано-Франківськ у всій його безлюдній красі, об`єднавшись під назвою Антифестиваль “Blank”.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про відключення аналогового телебачення

“Ми не знаємо, як виглядає наше місто насправді, бо воно постійно приховане за людьми та машинами. Але є один день в році, коли місто звільняється — це день після Великодня — поливаний понеділок. На Великдень всі роз’їжджаються по родичах і в місті настільки вільно і безлюдно, що можна просто ходити по дорозі і насолоджуватися. Так як таке стається раз на рік, ми пропонуємо усім фотографам і просто людям з камерами зібратися і разом відзняти місто таким, яким воно є без нас. Тема вільна: можете займатися прикладною чи художньою фотографією; пейзажами чи портретами тощо. Єдина умова — спільна база фотографій, які зможе використати кожен учасник як йому завгодно. Зустрічаємось біля Урбану о сьомій ранку (можемо і раніше) і десь до обіду клацаємо до посиніння”, – повідомляли міські активісти та організатори заходу.

Один з учасників, Андрій Назаренко, вже встиг розмістити фото площі Міцкевича.

Ось так насправді виглядає пл. Міцкевича“, – пише активіст.

Свої спостереження у мережі виклав також представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Маслов.

“Ранок 13-го квітня. На Стометрівці взагалі нікого”, – пише він.

Більше фото активісти пообіцяли опублікувати згодом.