Франківці помітили радикальне підвищення квартплати. “Галка” писала про це ще в серпні

Автор: Вадим Войтик

13 Жов, 2022 10:24

Поділитись публікацією
Франківці помітили радикальне підвищення квартплати. “Галка” писала про це ще в серпні

Іванофранківці у соціальних мережах почали розміщувати обурливі дописи щодо підвищення квартплати в два-три рази. На їх думку це незаконно. Втім, про плани мерії підвищити плату з утримання будинків навіть попри війну “Галка” писала неодноразово. І це вже факт.

“Квартплата була 157 грн, а у вересні стала 409 грн. Як виявилось, у вересні прибрали і вивезли сніг, потравили щурів і якихось комах (жах де я живу), провели поточні ремонти усього чого лиш можна ну і ТО зразу після поточних і навіть ліфт якусь послугу мені надав (правда не вкурсі яку, бо років 30 як на другому поверсі заблокований) ну і звісно за всі ці підрахунки 25 грн управителю (ну що він задурно стільки математики рахував). А якщо серйозно то це просто жах, – обурюється Лілія Паламар-Капущак.

Дописувачку підтримали інші франківці. 

Інна Прокопів Бо така сама ситуація, і треба з цим щось робити, бо вони й далі дуритимуть людей, ще й під час війни займаються такою фігньою!

Ева Алиева я сьогодні була. Всі однакові фрази. Нічого не добилася

Юлія Прокопюк цю ситуацію однозначно не варто лишати безнаказаною, бо взагалі вже на голову вилізли.

Tetiana Kovachuk Люди, треба домовлятись між собою, гуртуватись і йти до Марцінківа, хай пояснює, чому він не виконує закон разом зі своїми поплічниками! Це повна анархія!

Yuliia Kotyk В нас те саме, виставили суму вдвічі більшу ніж завжди, в перелік наданих послуг вписали все, що могли – і сніг теж є…

Ліліана Чудак В прокуратуру треба звертатися. На телебачення всеукраїнське. Бо наші газетки, телебачення місцеве і обласне до одного місця. Galka.if.ua, 24 канал, Галичина АУУУУ

Виталина Лапшина Це ганьба і сором! Піднімати тариф під час воєнного стану!

Як писала “Галка”, схему підвищення квартплати з огляду на зміни законодавства, у мерії Івано-Франківська винайшли на початку 2022 р. Для цього оголосили начебто конкурс, який через початок повномасштабного вторгнення росії “пригальмували”, але в серпні все ж провели

Завадити підвищенню квартплати могли самі мешканці будинків шляхом її встановлення на зборах з управителем чи вибором іншого управителя. Втім, вочевидь більшість новини про майбутнє зростання тарифів упустили. 

 

Читайте також: "Прикарпатенерготрейд" не вимикатиме ліфти й світло в під’їздах будинків "Комфортного дому"