Франківці у соцмережах відреагували на оголошення перевізника щодо ймовірного припинення роботи

Автор: Борис Марія

17 Січ, 2018 11:23

Франківці у соцмережах відреагували на оголошення перевізника щодо ймовірного припинення роботи

Як повідомляла “Галка”, пасажири 25 маршруту вранці 17 січня побачили оголошення від перевізника про можливе припинення роботи. Йому не подобається діючий тариф. На це реагують люди у соцмережах.

Олег Дунаєвський: Думаю, коли закуплять автобуси муніципальні, варто почати заміну з 25-ого маршруту.

Дзядик Христина: Їм більше немає за що платити. Хай спочатку зроблять порядок з водіями і автобусами. Не знаю як кому, але мінімалка то піднялась, але не всім людям будуть її так давати. Одним словом, ніхто платити 5 не буде. Треба нам, люди, значить тоже бастувати інакше нічого не буде.

Yulya ShahunovaЇм ще совість позволяє піднімати тарифи на ті скотовозки з бидловодіями? Або хай би пенсіонери платили хоч пів ціни, це мабуть суттєво поміняло б ситуацію.

Таня Митрьо: Та залиште ви тих пенсіонерів у спокої!!! Вони все життя працювали і заслужили на пільги,плюс до того всього майте повагу до старших,чи у вас немає бабусь дідусів? Люди,схаменіться. Не думаю, що якщо забрати пільги у пенсіонерів, то в пижиках стане тепліше,чистіше,будуть вчасно по графіку, не будуть водіїї по хамськи себе поводити і возити людей як мішок з картоплею. Не думаю що шось зміниться і з проїздом за 5 гривень,та і за 10грн теж саме буде!!! Не їдьте пижиками, збирайте групки людей по дорозі і беріть таксі, йдіть пішки… Скільки того міста, воно невелике,тому можна пройтись(корисніше).

Вікторія Гудима: Таке оголошення є не тільки у 25, сьогодні читала його у 37к. Мабуть міській владі варто подумати про зміну перевізника, а ще краще закупити муніципальні автобуси. 

Юрій Ільків: “У зв’язку із напіврозваленими пижиками, хамством деяких водіїв та абсолютним недотриманням графіків стає неможливим утримувати такий _високий_ тариф”.

Valeria Yelagina: У Києві та Львові 5 грн, але соррі, там відстань!!! а у нас 2 км за пятьорік? Забула сказати , що у Львові шикарні, чисті, теплі автобуси, де слухаєш щедрівки, жодного хамства, курива в салоні, бруду, пошарпаних сидінь та інших бонусів!

Ксения Смигоровская Чисті та теплі автобуси, електронний квиток, адекватні водії-тільки у такому випадку я готова платити 5 гривень. А то вони кричали, що після підняття до 4 гривень все зміниться, і змін 0. На щастя, я їзжу пижиками тільки в холодну пору року, інший час на ровері.

Богдан Пашковський: Скоро весна, пересідаємо на велики, їздимо тролейбусами, ходимо пішки, підвозимо людей на авто.

Ірина ДолинськаНехай влада робить якісь обмеження для пенсіонерів, бо з 10 до 16 маршрутки повні пенсіонерами і ще ти з сумками ( тримаєш ногами), а сісти нема де.

Роман НикифорчукУВАГА!!! План дій на випадок страйку скотовозок!!!

1. Всі молоді і здорові йдуть пішки, місця у тролейбусах всім не стане, лишіть його тим хто не може йти.
2. Електроавтотранс випускає все, що може їхати.
3. Водії – проявіть солідарність, у вас 3-4 місця в авто, підбирайте людей особливо там де не їде тролейбус.
4. Міська влада збирається на екстренне засідання і розриває договір з перевізником за грубе порушення умов і саботаж.
5. Договір може бути переукладено тільки після сплати штрафи за кожен автобус що не вийшов на маршрут.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...