Франківці вибороли срібні медалі на Чемпіонаті світу з боксу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Жов, 2022 20:12

Франківці Ярослав Михалушко та Наталія Мерінова здобули срібні медалі на Чемпіонаті світу з боксу.

З 21 по 30 вересня у м. Самсун (Туреччина) пройшов Кубок світу з боксу серед студентів (UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS – Samsun 2022), за результатами якого було підбиті підсумки семиденного протистояння боксерів з усього світу, які представляли вищі учбові заклади своїх держав.

Наталія Мерінова здобула ІІ місце (вагова категорія 66 кг) вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ, студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, економічний факультет.

Тренери: Данилів Сергій, Сулейманов Сервін, Хивчук Василь.

Ярослав Михалушко здобув II місце (вагова категорія 71 кг) студент Кам‘янець Подільського національного університету ім. Огієнка, інформує “Галка” з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту.

До фінального поєдинку Ярослав у ваговій категорії до 71 кг здобув 3 перемоги, у півфіналі здолав місцевого спортсмена – Чемпіона світу серед молоді та Чемпіона Європи серед чоловіків віком до 22 років.

Тренер: Степанюк Тарас.