Франківців кличуть на благодійний показ українського фільму “Стоп-Земля”

Автор: Зелінська Таня

21 Jun, 2022 13:07

Поділитись публікацією
Франківців кличуть на благодійний показ українського фільму “Стоп-Земля”

25 червня о 19:00 в Івано-Франківську відбудеться благодійний показ українського фільму “Стоп-Земля” режисерки Катерини Горностай на підтримку Збройних сил України. Головна мета показу стрічки – збір коштів на потреби армії. 

Захід організовує громадська організація “Штаб 24”, яка спеціалізується на замовленні й постачанні спецтехніки, військової та гуманітарної допомоги у найгарячіші точки спротиву в Україні. 

Благодійний показ стрічки “Стоп-Земля” відбудеться 25 червня о 19:00 в приміщенні Промприлад.Реновація (Prombar), вул. Української Перемоги, 23.  

Всі виручені кошти від показу фільму будуть спрямовані на рахунок ГО Штаб 24 та реалізовані на покупку необхідного військового спорядження й техніку на передову, інформує “Галка”.

Штаб 24 — це некомерційна громадська організація, яка від початку повномасштабного російського вторгнення здійснювала збір гуманітарної та військової допомоги для постачання у гарячі точки спротиву. 

Організація співпрацює зі Львівською, Харківською, Миколаївською та Луганською військовими адміністраціями, Київською міською радою, Міністерством оборони України, Мінцифри та Міністерством національної оборони Польщі. 

 

Анотація до фільму :

16-річна Маша навчається в 11 класі простої київської школи. Не почуватися дивною та відстороненою в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, з якими вона по-своєму переживає напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє: якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш чи це взаємно.

 

Фільм надано для показу Arthouse Traffic

Країна: Україна, 2021

Хронометраж: 122 хв.

Жанр: мелодрама, coming-of-age

Режисер: Катерина Горностай

У ролях: Маша Федорченко, Саша Іванов, Яна Ісаєнко, Сєня Марков.

 

Вартість квитка – 300 грн. 

Квитки можна придбати за посиланням. 

Більше інформації можна знайти на сторінці організації у Facebook та Instagram.