Франківців просять перевірити свої дані у попередніх списках виборців

Автор: Турій Роман

06 Жов, 2014 10:19

Франківців просять перевірити свої дані у попередніх списках виборців

У зв’язку з проведенням виборів народних депутатів України 26 жовтня, відділ ведення Державного реєстру виборців звертається до виборців Івано-Франківська з проханням обов’язково перевірити себе у попередніх списках виборців на своїй виборчій дільниці.

У випадку відсутності записів, виявлення невідповідностей у записах про себе або інших осіб, потрібно звернутис до дільничної виборчої комісії або безпосередньо у відділ ведення Державного реєстру виборців щодо їх усунення.

Виборці, які у день голосування з поважних причин (посвідчення члена ОВК,ДВК) перебуватимуть не за місцем офіційної реєстрації, для тимчасової зміни місця (дільниці) голосування, мають право звернутись до 20.10.2014 року із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців. У першу чергу це стосується виборців:

–   яким у 2013-2014 роках виповнилось 18 років;

–   які не брали участі у попередніх виборах;

–   які виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах ;

–   які змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

–   які мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли тощо).

–   членів дільничних виборчих комісій, та інших виборців міста, які у день голосування з поважних причин (офіційна довідка, посвідчення члена ДВК) перебуватимуть не за місцем офіційної реєстрації.

Для внесення необхідних змін до списків виборців потрібно звернутися за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. М.Грушевського,21, кабінет №110 ( перший поверх) відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

При собі необхідно мати паспорт. (У випадку необхідності зміни місця голосування, оригінали підтверджуючих документів)

Прийом громадян здійснюється щоденно з 09 до 16 год., обідня перерва з 12 до 13 год.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...