Франківців запрошують на 10-ий біговий півмарафон, де збиратимуть гроші на дрони для ЗСУ (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

03 Жов, 2023 19:05

Поділитись публікацією
Франківців запрошують на 10-ий біговий півмарафон, де збиратимуть гроші на дрони для ЗСУ (ФОТО)

У неділю, 8 жовтня в Івано-Франківську пройде щорічна бігова подія “10th Frankivsk Half Marathon”. Долучитися можуть всі охочі, попередньо зареєструвавшись. Також організатори півмарафону спільно з фондом “Порт Франківськ” запустили командний збір “Пташки Караванця” на FPV дрони-камікадзе для 10 ОГШБ “Едельвейс”.

Про це пише Галка з посиланням на анонс організаторів півмарафону.

Головний організатор Ігор Крицак розповів про концепт ювілейного 10th Frankivsk Half Marathon 2023:

“Сьогодні, через півтора року від повномасштабного російського вторгнення, ми не дозволяємо собі гаяти час взагалі на бодай щось без мети та змісту. А в тому, щоб продовжувати нашу справу – я бачу сенс. Є розумні підстави готуватися, тренуватися та ставати сильнішими. Наші донати та обʼєднані зусилля мають велике значення. Маємо працювати! Маємо бути разом! Ми власним прикладом будуємо здорову свідому націю, яка попри все рухається до своєї мети”.

Минулого тижня Frankivsk Half Marathon спільно з фондом “Порт Франківськ” запустили командний збір “Пташки Караванця” на FPV дрони-камікадзе для 108 батальйону 10 ОГШБ “Едельвейс”. Більше ніж півсотні людей відкрили міні – збори в 5, 10, 16 тисяч гривень та за перші 30 годин виконали початкову ціль в 500 тисяч гривень. Наразі вже вдалося зібрати понад мільйон.

Як підтримати збір?

● Зареєструватись на Karavanets Charity Run 2,1 км – дистанцію, яку учасники подолають на честь засновника Frankivsk Half Marathon. Сергій Караванець розпочав біговий рух Івано-Франківська у 2014 році. Вартість дистанції – 500 грн. Також є змога придбати реєстрацію на більшу суму. 100% коштів від реєстрацій на Karavanets Charity Run будуть спрямовані на досягнення благодійної мети.

● Зробити донат на спільну з Порт Франківськ монобанку: https://send.monobank.ua/jar/7pqwd1TRq2?fbclid=PAAaYmOd-s7kuFNNAWZEsq5TR2ld3XQ4Oh2qRu7a_Vpto8fji8wjbnMls3eOY.

Довідково: На півмарафоні цьогоріч відкриті дистанції на 21,097 км, 10 км, 5 км, а також вперше – 2,1 км Karavanets Charity Run. Для дітей готують дистанції – 1000 м, 400 м або 100 м.

Стартове містечко буде облаштоване на площі Івана Франка. Видача стартових пакетів відбуватиметься у переддень півмарафону – в суботу, 7 жовтня, з 12:00 до 19:00 на камерній сцені драмтеатру (вхід з вулиці Бандери).

В неділю, 8 жовтня, стартові пакети зможуть отримати лише приїжджі – в холі драмтеатру (головний вхід): 8:00 – 9:40 – для учасників на дистанції 21 км та 5 км;
10:00 – 12:30 – видача для учасників на дистанції 10 км та Karavanets Charity Run.

Реєстрація на Frankivsk Half Marathon 2023 триває на сайті. Соцмережі події: Facebook та Instagram.

Порт Франківськ – благодійна організація, що за час своєї діяльності передала війську матеріальне забезпечення на суму понад 25 млн. грн. Нещодавно команда організувала роботу майстерні та активно забезпечує Збройні Сили України дронами-камікадзе.

Читайте також: Коломийська "десятка" збирає подарунки для дітей Донбасу до Дня святого Миколая

Теги: