Франківців запрошують на фестиваль”Бандерштат”

Автор: Людмила Баран

15 Jul, 2014 13:42

Поділитись публікацією
Франківців запрошують на фестиваль”Бандерштат”

Фестиваль українського опору «Бандерштат» відбудеться 1-3 серпня у Луцьку на Волині. Виступатимуть гурти з Івано-Франківська та інших міст України, а також гості з Ірландії. Діятиме дискусійний майданчик за участі громадських діячів, митців та політиків.

Про це розповідали організатори фестивалю 15 липня на прес-конференції в Івано-Франківську.

З нашої області на “Бандерштат” поїдуть гурти “Мольфа” (Івано-Франківськ) та “Різак” (Калуш). Гратимуть відомі українські команди: “Скрябін”, “Моторрола”, “Кому Вниз”, проект Сашка Положинського “Був’є”, “Фіолет”, “Роллікс”, “Веремій” та багато інших. Також виступить гурт “Cruachan” з  Ірландії.

Планується, що «Бандерштат-2014» стане потужним дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження і примноження всього українського. Тому на фестиваль запросили успішних громадських діячів, молодих політиків, митців, економістів, державних службовців, журналістів, бізнесменів, письменників, релігійних діячів та спортсменів з різних регіонів України та з поза меж

Лучани вже запросили  Юрія Луценка, Олеся Донія, автора популярного вірша «Ми ніколи не будемо братами» Анастасію Дмитрук, захисників зимового столичного Майдану, бійців, котрі брали участь в АТО, і сподіваються, що на їхнє запрошення відгукнеться колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

“Бандерштат” незмінно проводиться на Волині у Луцьку починаючи з 2007-го року. Організатором фестивалю є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс»,членами якої є школярі, студенти, молоді політики, держслужбовці, бізнесмени і загалом суспільно активна українська молодь.