Франківців запрошують на грандіозний концерт, присвячений англійській мові та Міжнародному дню театру

Автор: Борис Марія

25 Mar, 2016 11:31

Поділитись публікацією
Франківців запрошують на грандіозний концерт, присвячений англійській мові та Міжнародному дню театру

27 березня у Івано-Франківську відзначатимуть Міжнародний день театру – відбудеться театральний концерт «Welcome to the theater». 

Про це розповіли на прес-конференції 25 березня.

На гостей чекає нова програма, з пісенними сюрпризами та жартами. Темою вечора буде Європейська інтеграція та англійська мова. Це пов’язано із указом президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

“Ми повинні знати англійську мову. Навіть я домовився з репетитором”, – зазначив керівник франківсього театру Ростисав Держипільський, який на прес-конференції розкритикував своє знання іноземної мови і поділився бажанням виправити такий стан речей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вистава “Оскар і Рожева Пані” – переможець національного конкурсу “Благодійна Україна” (ФОТО)

Актор Олексій Гнатковський зазначив, що день театру – це специфічне явище, коли актори жартують між собою та над собою. До нього ставляться відповідально. Заспівають також діти працівників театру.

“Це буде добра іронія над собою, над своїм життям. Актори підготують пісні. Ми закликаємо бути вільними, розкутими на цьому концерті. Це буде відбуватися тут і зараз. Буде імпровізація, драйв”, – додав він.

Театрали наголосили на тому, що цей день є не тільки святом акторів, а й глядачів. За виставами франківців, які часто гастролюють, пильно слідкують мешканці інших міст. Це свідчить про якісне виконання акторами мистецької місії.

Нагадаємо, Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня починаючи з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

ДО ТЕМИ: Вистава “Оскар і Рожева пані” отримала премію “Дзеркало сцени”