Франківців запрошують на контрактну службу в армії. Обіцяють по 4 тисячі гривень з міського бюджету

Автор: Людмила Баран

20 Jul, 2016 10:28

Франківців запрошують на контрактну службу в армії. Обіцяють по 4 тисячі гривень з міського бюджету

Міський комісаріат запрошує на контрактну службу в армії. Для жителів  Івано-Франківська, які  зголосяться, передбачена одноразова грошова допомога в розмірі 4 тисячі гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

Івано-Франківський міський військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

Приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки (обов’язково письмова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Разом з тим, так як в державі на даний час триває особливий період, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом.

Відповідно до статті 28 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу, граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі встановлено до 60 років, для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування  у запасі встановлено до 50 років.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби:

– з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу – строком на 3 роки;

– з військовозобов’язаними, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу – строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн., а також один раз на рік надається:

–  матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання;

 – грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО встановлена додаткова грошова винагорода від 1200 до 4000 гривень.

Крім того, для жителів  Івано-Франківська, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом встановлена одноразова грошова допомога в розмірі 4 тисячі гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходиться як в обласному, так і в міському військових комісаріатах.

Перелік вакантних посад, постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

Охочих служити у війську чекають за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 20, міський військовий комісаріат. Телефони: 75-46- 43, 0673710142.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry