Франківців запрошують на презентацію нової книги Андруховича “Ворохтаріум”

Автор: Костинюк Олександр

18 Жов, 2018 17:15

Поділитись публікацією
Франківців запрошують на презентацію нової книги Андруховича “Ворохтаріум”

24 жовтня у Франківську письменники Юрій Андрухович, Олександр Бойченко і публіцист Орест Друль презентують свою нову книгу – «ВОРОХТАРІУМ: Літературний тріалог з діалогом і монологами».

Читайте також: Заводський цех та сцена театру: франківський драмтеатр покаже унікальну виставу "ROMEO & JULIET" (ФОТО)

«Ворохтаріум» – це неквапливі розмови трьох давніх друзів. Розмови настільки відверті та влучні, що хочеться сидіти поряд, слухати і долучатися – коментарем, посмішкою, мовчазним розумінням. Бо цю бесіду ведуть Юрій Андрухович, Олександр Бойченко, а модерує їх Орест Друль, інформують організатори.

“Це розмови про народження книжок, про критиків і літературні премії, про навчання літературному ремеслу. Про ритм і чуття мови, про добрий текст, про поезію та прозу. Про російську літературу і про переклад Біблії. Про життя – своє і чуже”.

Книжка вийшла у вересні у видавництві «Pabulum». На презентації її можна буде придбати за видавничою ціною.

“Підслухати ці бесіди – значить глибше пірнути у творчість митців, зазирнути у внутрішню кухню літературного процесу і, можливо, стати його учасником. Хай і дистанційно”, – розповідають у видавництві”.

Дата і час: 24 жовтня, початок о 19:00.
Місце: PromBar (Промприлад. Реновація, вулиця Академіка Сахарова, 23).
Вхід вільний.

Презентація організована за підтримки Агенції ІНШІ в просторах MetaLab та PromBar на ревіталізованих площах проекту Промприлад. Реновація.