Франківців запрошують на зустріч з обміну “зеленими” ідеями

Автор: Людмила Баран

28 Лип, 2016 21:17

Франківців запрошують на зустріч з обміну “зеленими” ідеями

Українська Молодіжна Кліматична Асоціація разом з ініціативною групою франківчан 30 липня збирає усіх активістів Івано-Франківська, щоб знайти вирішення екологічним проблемам, які турбують місто.

“Якщо Вам не байдуже, в якому місті жити, і Ви хочете самостійно покращити/змінити існуючий стан речей, тоді приходьте і разом поговоримо про можливості. В форматі фасилітованої дискусії-брейнштормінгу визначимо, які нагальні проблеми потребують втручання, та як зробити це інноваційно, ефективно та з задоволенням!

Також вітаються активісти та громадські діячі, які не напряму дотичні до екологіної сфери, адже хочемо отримати комплексне рішення”, – пишуть організатори.

Результатом обговорення стане ідея еко-проекту, який зробить Івано-Франківськ зеленішим, комфортнішим, чистішим. Зустріч відбудеться 30 липня у відкритому павільйоні на вулиці Січових Стрільців, 78 о 16 годині.

УМКА їде з конкретною пропозицією. Організація оголосила конкурс міні-грантів на невеликі практичні проекти у сфері зміни клімату, енергозбереження та сталого розвитку http://gurt.org.ua/news/grants/33233/. Є ресурс, потрібні Ваші світлі голови!

Охочих взяти участь просять заповнити анкету: https://goo.gl/forms/dCFrPvse7LVbYWU42

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...