Франківців запрошують у літню лабораторію, щоб навчити взаємодіяти із простором

Автор: Турій Роман

15 May, 2018 13:22

Поділитись публікацією
Франківців запрошують у літню лабораторію, щоб навчити взаємодіяти із простором

З 31 травня до 21 липня в Івано-Франківську буде відбуватися літня міська лабораторія від MetaLab. Її тема “Район “Промприлад”. Постіндустріальне в постсоціалістичному”.

Читайте також: "Парасолька": у "Промприладі" готуються до відкриття нового робочого простору (ПРОГРАМА)

Координаторка урбаністичного напряму платформи “Тепле місто” Анна Доброва нагадала, що MetaLab – це майданчик, який діє на “Промприладі.Реновація”.

“Вирішили поекспериментувати та комплексно підійти до вивчення однієї території та вийти на проекти різного формату”, – сказала вона про лабораторію.

Архітекторка, урбаністка Анна Пашинська додала:

“Ми відчули, що попиту більше, ніж пропозицій. Ставимо акцент на те, щоб утворювалися урбаністичні спільноти. Хочемо, щоб команда людей досліджувала, аналізувала простір та втілювала проекти на тему “Промприлад”, які б вплинули на район та його мешканців”.

Заявки на участь до 23 травня можуть подавати соціологи, економісти, урбаністи, дизайнери, активісти, студенти та всі, кому цікаво досліджувати місто. Куратори допомагатимуть зрозуміти, як взаємодіяти із простором та як реагувати на тематичні проблеми.

Активістам покажуть, чим райони міста можуть бути цікавими та як їх змінювати.

Участь у лабораторії безкоштовна. Деталі на сайті MetaLab.

Доповідачки зауважили, що їм цікаві нестандартні підходи до планування простору. Наприклад, у приміщенні, де вони працюють, підлогу помалювали кількома різними шарами фарби, а з допомогою штор кімнату можна поділити на дві частини.

32489702_1513951782060742_1112363630214512640_n