Франківців запрошують взяти участь у спортивному мюзиклі

Автор: Людмила Баран

17 Jul, 2015 14:40

Поділитись публікацією
Франківців запрошують взяти участь у спортивному мюзиклі

Восени у місті вдруге пройде Франківський півмарафон. Цього року бігунів супроводжуватиме група підтримки – актори, музиканти, співаки та танцюристи. Вони об’єднаються в перший експериментальний вокально-театральний ансамбль. На спортивному святі місцеві митці покажуть неординарний спільний виступ – музичну виставу спортивного спрямування.

Як повідомляють організатори, режисеркою театральної постановки буде студентка 4-го курсу Інституту мистецтв ПНУ Наталія Козачок. За її словами, артистичне видовище наближене до мюзиклу. Такий перфоменс має на меті об’єднати всі мистецькі напрямки Івано-Франківська на «одній сцені» просто неба.

Організатори вирішили відібрати найкращих з-поміж охочих дати нового подиху для розвитку театру та своїх талантів. До участі у вуличній театральній постановці запрошуються усі бажаючі, які мають артистичні здібності та вокальні або танцювальні задатки. За умови проходження кастингу. Оцінюватимуть  оберуть півсотні найкращих артистів для часті у спортивному мюзиклі.

Контакти: 063 853 49 03, Сергій Караванець, організатор Франківського Півмарафону, [email protected].

Традиційно в програмі Франківського півмарафону, що пройде у жовтні,  забіги на дистанції в 3, 10, 21 км, забіг на 500 та 1000 м для дітей, а також естафети 4 по 3 км. Спробувати свої сили на бігових доріжках зможуть як досвідчені бігуни, так і аматори даного виду спорту.

Як відомо, у неділю, 19 липня, відбудеться перше відкрите бігове заняттяу рамках підготовки до півмарафону.