Франківців знайомлять з молодими виробниками одягу та хендмейду на ярмарку “Dream Space” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

10 Sep, 2016 16:46

Поділитись публікацією
Франківців знайомлять з молодими виробниками одягу та хендмейду на ярмарку “Dream Space” (ФОТО)

На площі Бастіон 10 вересня влаштували ярмарок молодих українських виробників одягу та хендмейду під назвою “Dream Space”. Тут можна придбати цікаві аксесуари, косметику, дизайнерське вбрання, посуд та поспілкуватися з їхніми талановитими авторами.

Незвичні прикраси з бетону привіз Дмитро зі Львова. У нього з дружиною Анастасією є «маленький воркспейс», де вони творять намиста та кулони HARPAL. Продають їх в основному за кордон, у США, недавно почали зацікавлювати українських покупців.

«Це суміш мармурової муки, кварцового піску і білого цементу. Додається пігмент, що надає кольору. Потім це змішується і заливається у спеціальні формери дизайнерські. Потім це обробляється спеціальною водостійкою змазкою. Любимо мінімалізм, тому почали робити такі мінмалістичні речі», – розповідає Дмитро.

Марія і Денис у своєму помешканні в Івано-Франківську вже півтора року виготовляють мило, ароматну сіль для ванн, помади та гідрофільні олії, щоб змивати косметику. Усе – на натуральній рослинній основі. Застосовують кокосову, пальмову, оливкову та ефірні олії. Одна партія мила визріває приблизно місяць – така технологія.

«Все починалося з мила. В Інтернеті знайшов рецепт і вирішив спробувати, – каже Денис. -Найскладніше підібрати оптимальний рецепт. Випробовуємо на собі, на друзях, слухаємо відгуки і поліпшуємо, вже потім найкращий варіант продаємо»

Своє виробництво назвали «M&D». Самі придумали дизайн упаковок та друкують їх на своєму принтері. Продукцію продають через соціальні мережі та у деяких магазинах міста. Ярмарок дав їм можливість залучити нових покупців. Денис розповів, що багато людей сьогодні підходять і розпитують про їхню косметику.

Сережки, перстні  та підвіски зі справжніх комп’ютерних плат під брендом Circuit Stuff продає Олександр зі Львова.

«Це проект з переробки комп’ютерних плат. В себе на «Фейсбуці» опублікував, що приймаю на переробку плати і міняю на прикраси, – розказує Олександр. – Дуже довго розбирався з матеріалами, як їх краще обробляти, щоб вийти на якийсь рівень. Знайшов спеціальні свердла, шліфмашинки. Комп’ютерні плати заливаю спеціальною ювелірною смолою».

Також на ярмарку DreamSpace можна посмакувати солодощами і напоями від місцевих рестораторів, послухати музику, вірші місцевих  поетів, посидіти на пуфах із сіна. А ввечері тут покажуть український фільм «Такі красиві люди».