Франківцям показали фотовиставку загиблого бійця Айдару (ФОТО)

Автор: Турій Роман

13 Jan, 2015 16:29

Франківцям показали фотовиставку загиблого бійця Айдару (ФОТО)

Фотовиставка загиблого в АТО тернополянина Віктора Гурняка «Від Майдану до війни» відкрилася в Івано-Франківську.

Читайте також: У Франківську вдруге показали унікальний кінопроект "Моє місто. 100 років на екрані"

На її презентацію приїхала дружина загиблого, його бойові побратими та друзі-пластуни, зокрема журналіст “Громадського ТБ” Анастасія Станко.

Віктор Гурняк був фотокореспондентом, знімав для місцевих видань та відомих УНІАН, REUTERS. Пройшов Майдан. А під час АТО, після волонтерської роботи, добровольцем пішов в “Айдар”.

“Він не служив в армії, але пройшов багато військових таборів ПЛАСТу, тому я розумію чому він відставив фотоапарат і пішов в “Айдар”, це одна з його стихій”, – розповів івано-франківський пластун Тарас Зень.

Загинув 19 жовтня під час міноментного обстрілу одного з блок-постів на Луганщині. Виставка з майже 30-ти світлин розділена на три блоки: про самого Віктора, та його знімки Майдану і АТО.Також тут представлене останнє фото Гурняка – джип, який лагодив Віктор, коли потрапив під мінометний обстріл і загинув.Організатори виставки вдячні адміністрації галереї “Бастіон”, які спеціально скоригували заздалегідь спланований розклад виставок, аби прийняти експозицію загиблого фотокора та патріота України.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua

Теги:
Станко
Зень
Гурняк