Франківцям показали, як може виглядати громадський комплекс між вулицями Чорновола і Коновальця (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

24 Jun, 2015 08:20

Поділитись публікацією
Франківцям показали, як може виглядати громадський комплекс між вулицями Чорновола і Коновальця (ФОТО)

Журі архітектурного конкурсу «Простір інновацій» відібрало найкращі роботи. Перед учасниками  ставилося завдання розробки проектних пропозицій багатофункціонального громадського комплексу в межах вулиць Національної Гвардії, Коновальця, Чорновола та Сорохтея.

У короткий список конкурсу  потрапили роботи з Києва, Харкова, Одеси та Івано-Франківська. Проекти презентували у галереї “Бастіон”.

Автори спробували поєднати в одній будівлібізнес-центр, громадський простір, приміщення для коворкінгу та стартапів, офісні приміщення. Основна мета – створити простір, у якому працювати в IT в Івано-Франківську стало б затишніше, зручніше та продуктивніше.

Серед у запропонованих у проектах ідей – кінотеатр просто неба, скейтпарк, сад на даху, фасад-вишивка.

На  фіналістів конкурсу чекатиме ще один етап відбору. Переможців планують визначити до кінця літа. Сам комплекс хочуть почати будувати 2016 року.

Як відомо, конкурс “Простір інновацій” організували девелоперська компанія «Арсенал City», архітектурна компанія «Зелемінь» та веб-студія “Webmil”.

До складу журі увійшли: Віктор Зотов, керівник архітектурного бюро Zotov&Co, засновник і куратор Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions; Дмитро Антонюк, професор кафедри архітектурного проектування Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури; Ігор Факас, член Національної спілки архітекторів України, керівник архітектурного департаменту компанії «Боржава Резорт»; Наталя Зінчук, головний архітектор проектів ZELEMIN-ART, керівник архітектурної групи.