Франківцям представили спільну книжку Сергія Жадана та Мірека Боднара

Автор: Людмила Баран

08 Oct, 2015 18:54

Поділитись публікацією
Франківцям представили спільну книжку Сергія Жадана та Мірека Боднара

В Івано-Франківську 8 жовтня відбулася презентація другої книги із серії “Схід – Захід”. Під обкладинкою – тексти харків’янина Сергія Жадана та іванофранківця Мірека Боднара.

Читайте також: Океан Ельзи і alyona alyona представили спільну пісню до Дня захисту дітей (ВІДЕО)

Презентація відбулася в обласній науковій бібліотеці. Видання представив упорядник серії та один з авторів Мірек Боднар. Він розповів, що до книжки увійшли есеї Сергія Жадана, які публікувалися у блогах на сайті ТСН до грудня 2013 року.  Вони об’єднані під заголовком “Коли спаде спека”.

Боднарова частина – збірка віршів “Бриколаж” – була написана в січні-липні цього року. Це вже четверта за ліком його книжка.

Книжкова серія “Схід – Захід” є спільним проектом видавництва “Лілеї НВ” і ГО “Поступовий гурт франківців”. Його ідея  полягає в тому, щоб поєднувати двох різних авторів — одного автора зі Сходу України, іншого — із Заходу. Таким чином література має сприяти будуванню містків та обміну досвідом  між двома частинами України.

“Років десять тому я їздив автостопом  Східною Україною. Можу сказати, що там люди щиріші, відкритіші, ніж наші галичани”, – зауважив Мірек Боднар.

Керівник “Поступового гурту франківців” Сергій Адамович розповів, що на черзі ще два видання серії.

“Завдяки цим книжкам людина, яка читає Жадана, може познайомитися із західноукраїнським письменником  Боднарем. А людина, яка знає Прохаська – з Коцаревим”, – зазначив Адамович.

Як повідомлялося, перше видання проекту вміщує твори Тараса Прохаська та Олега Коцарева.