Франківцям презентували емоційну виставку з портретами пацієнтів хоспісів (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

04 Жов, 2016 13:00

Поділитись публікацією
Франківцям презентували емоційну виставку з портретами пацієнтів хоспісів (ФОТО)

Чуттєві портрети з франківського хоспісу, надвірнянського Будинку дитини, та столичних клінік презентували у галереї “Арт на мур” у Бастіоні.

Читайте також: У грудні 18 прикарпатців отруїлися чадним газом, з них п'ятеро - діти

Дійство відбулося 4 жовтня, інформує “Галка” з місця події.

Авторка виставки “Право жити без болю” Руся Мосєєва наголосила, що відчуває свою місії у візуальному відтворенні життя хоспісів. А вже завдання відвідувачів – відчути побачене.

Кожен має право на гідне завершення життя, кажуть організатори, тому через такі виставки хочуть привернути увагу до розвитку мережі паліативної допомоги, де й допомагають невиліковно хворим людям.

До слова, Ксенія Шаповал з фонду ”Відродження” зазначила, що франківський хоспіс – один з зразкових в Україні. Нині, знагоди Всесвітнього дня паліативної допомоги ( відзначають у другу суботу жовтня) тривають освітні заходи щодо інформування населення про роботу хоспісів.

А головний медик області Мирон Матейко наголосив, що влада намагається піклуватися про паліативну допомогу, є потреба у більшій кількості ліжок у хоспісах. Таких наразі близько 60-ти. Також розуміють, що місцевому хоспісу потрібен автомобіль, чиновники намагаються вирішити і цю проблему.