Франківцям пропонують купувати дитячі малюнки, щоб допомогти військовим

Автор: Людмила Баран

18 Jul, 2014 13:06

Поділитись публікацією
Франківцям пропонують купувати дитячі малюнки, щоб допомогти військовим

У місті триває проект “Свій за свого”. Організатори ініціативи тиждень тому розпочали благодійну акцію продажу робіт учнів художніх шкіл. 

У рамках акції представили близько 20 робіт дітей, які навчаються у художніх школах Рогатина, Верховини, Надвірної, Підпечар на Івано-Франківщині та  Заводського  Тернопільської області.

“Всі роботи щирі і справжні. Якщо людина котрусь вибере, то ми оформимо її в рамку, – говорить художник, викладач образотворчого мистецтва Ярема Стецик.

Кошти від продажу малюнків підуть на забезпечення батальйону Нацгвардії, який готується поїхати з Івано-Франківська в зону АТО.

“Гроші мають бути в наявності, щоб у будь-який момент закупити і відправити необхідні речі. Це важко шукати гроші, думати, де купити речі, як їх відправити. Ми хочемо працювати на випередження, – розповідає учасниця проекту “Свій за свого” Лідія Анушкевичус, – Якщо два тижні  тому була потреба в бронежилетах і касках, то зараз це не актуально. Зараз найбільш необхідні медикаменти й оптика: прилади нічного бачення, біноклі. Це речі, які так просто не зайдеш в магазин і не купиш”.

Дитячі малюнки можна буде вибрати у кав’ярні “Світлиця Мулярова”. Вартіть однієї роботи – 1000 гривень. Шість малюнків благодійники вже придбали.

“Самодостатні люди зможуть її купити і повісити в себе в офісі, у банку, туристичній агенції чи вдома. Це річ, яка зігріватиме серце тим людям, які допомогли військовим.  Гроші в  цій ситуації не головне. Таку картину мати в себе в офісі буде престижно”, – говорить Лідія Анушкевичус.

Художник Ярема Стецик додає: “Навіть у тилу ми мусимо щось робити. Якщо людина вже знає, що вона робить у теперішній ситуації в Україні – це добре. Якщо не знає, то ми пропонуємо допомогти в такий спосіб”.