Франківцям розповіли, на що цьогоріч очікувати від “Тижня польського кіно” (АФІША)

Автор: Застава Максим

07 Лис, 2018 20:45

Франківцям розповіли, на що цьогоріч очікувати від “Тижня польського кіно” (АФІША)

У середу, сьомого листопада, у центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську відбулася конференція з нагоди сьомого перегляду сучасного польського кіно “Під Високим Замком”.

Сьомий етап одного з найбільших кінопроектів цього року відбудеться в Івано-Франківську з 9 до 15 листопада, інформує WestNews.

Головною метою кінопроекту просування польського кіномистецтва та забезпечення умов для ближчого контакту з польським кіно. Крім того, кіноперегляд хоче привернути увагу до культури Польщі, її історії та проблем. Цього року буде представлено близько 20 фільмів. Серед них такі фільми, як «Тиха ніч», «Птахи співають у Кіґалі» та «Найкращі». Ці фільми у минулому році отримали свої винагороди на міжнародних фестивалях у Києві та у місті Ґдині, що у Польщі.

«Маю честь всьоме зустрічати цей показ. Як тільки починали, то переливали чи нам це вдасться: не знали, чи таке цікавить франківців. Зараз вже автор проекту переживає, бо не вистачає місці. Ця співпраця є важливою. Немало молодих людей є студентами польських вишів. Тому такий обмін є дуже корисним», – каже заступник міського голови Богдан Білик.

Цікаво, що на екрані покажуть спогади жителів давнього міста Станіславів – історично-документальний фільм «Там був для мене рай».

«Кожен з переглядів у нас особливий та неповторний. Дуже раді що франківці відвідують наші фільми. Всі фільми старалися вибирати, у своїх категоріях, найкращі. Всі фільми є новими: представлені у 2017 та 2018 роках. Дякуємо кінотеатру, що ставлять дуже хорошу ціну на перегляд – 35 гривень», – розповіла автор проекту Барбара Пацан.

Фільми показуватимуть у кінотеатрі «Люм‘єр» та у Центрі польської культури та європейського діалогу, що на вулиці Січових Стрільців, 56. Під час попередніх кінопоказів франківці мали можливість переглянути 95 польських фільмів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...