Франківцям розповіли про податкові зміни, які діятимуть з липня

Автор: Людмила Баран

19 Jun, 2015 16:40

Франківцям розповіли про податкові зміни, які діятимуть з липня

Під час  семінару, який провели фахівці ДПІ у м. Івано-Франківську для платників податків, йшлося про зміни у законодавстві, які вступають у дію з 1 липня 2015 року.

Зокрема, податківці повідомили про запровадження з цієї дати реєстраторів розрахункових операцій для платників єдиного податку ІІІ групи, які здійснюють розрахунки за готівку. Для «спрощенців» ІІ групи така вимога настає через пів року. При цьому було наголошено, що підприємствам, які надають готівкові послуги, також зобов‘язані встановити РРО, пише прес-служба підготовлено відділом комунікацій ДПІ у м. Івано-Франківську ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Цей день також стане важливим для торгівців пивом. Адже відтепер продаж цього напою вимагатиме придбання «алкогольної» ліцензії.

Міські податківці повідомили, що з 1 липня громадяни почнуть отримувати повідомлення з ДПІ про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного та земельного податків. З метою забезпечення своєчасності сплати цих податків, вони запросили громадян за необхідності провести звірку їх нарахувань.

Також розглянуто питання запровадження з 1 липня повноцінного функціонування системи електронного адміністрування ПДВ. Зокрема, податківці наголосили, що з наступного місяця платники цього податку зможуть зареєструвати податкові накладні в ЄРПН лише за умови їх фінансового забезпечення на електронному рахунку.

 

.