Французи на Калущині зняли сцену для фільму про українських біженців

Автор: Андрій Макітра

29 Nov, 2023 21:15

Поділитись публікацією
Французи на Калущині зняли сцену для фільму про українських біженців

Французька кінокомпанія «Primitif Studios» зняла у Калуській громаді одну зі сцен майбутнього фільму про українських біженців. 

Про це пише Галка з посланням на сторінку голови Калуську територіальної громади Андрія Найди.

Обираючи локації для знімання фільму, французький режисер Слоні Соу завітав на калуську Алею Героїв. Для зйомок фільму долучили і людей, які самі змушені були тікати від війни.

Аліса Головко і її 9-річна донька Кіра під час війни переїхали з Донецька у Францію, у маленьке містечко Сомюр. Тут і познайомилися з режисером фільму.

Аліса зазначає, що для неї неабияк важливо показати світові, що насправді відбувається в Україні.

“Роботі творчої групи посприяли працівники управління економічного розвитку міста, управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради та КП «Ритуальна служба»”, – зазначив Андрій Найда.

Фільм планують виготовити навесні наступного року. Сподіваються, що цей він стане відомим і буде представлений на кінофестивалях.

Довідково: раніше кінокомпанія «Primitif Studios» випустила короткометражний фільм «Доля», який презентували в українському павільйоні Каннського кінофестивалю-2022. Зараз триває робота над повнометражним фільмом на цю тематику. Для фільмування автори проїхали Європу: Німеччину, Австрію, Угорщину, Румунію і Україну.