Фріс переконує, що знову порушив питання про відсторонення депутатів ОПЗЖ. Галка підтверджень цьому не знайшла (ОНОВЛЕНО)

Автор: Вадим Войтик

23 Лис, 2023 17:26

Поділитись публікацією
Фріс переконує, що знову порушив питання про відсторонення депутатів ОПЗЖ. Галка підтверджень цьому не знайшла (ОНОВЛЕНО)

Народний депутат з Прикарпаття Ігор Фріс стверджує, що учергове порушував питання про відсторонення депутатів ОПЗЖ від законодавчої діяльності. 

Про це він написав у своєму телеграм-каналі

“Сьогодні (17 листопада) на засіданні комітету з питань правової політики, я в чергове підняв питання розгляду проекту закону про недопущення ОПЗЖ в участі законодавчої діяльності ВРУ. Хоча про це навряд напишуть журналісти Галки”, – стверджує нардеп.

Сайт Комітету з питань правової політики Верховної Ради дійсно містить інформацію про засідання від 17 листопада 2023 року.

Матеріали засідання містять інформацію про законопроєкт, ініційований зокрема народним депутатом Фрісом. Однак він не стосується згаданої у дописі пана Фріса теми.  

Нагадаємо, тема ставлення народного депутата Ігоря Фріса до діяльності депутатів ОПЗЖ стала предметом його позову до редакції “Галки”.

ОНОВЛЕНО. Фріс запевнив, що порушував питання заборони ОПЗЖ та просить Галку погоджувати з ним всі матеріали щодо його діяльності як нардепа і не лише

Читайте також: Нардеп Фріс розповів "Галці", як він бореться з ОПЗЖ у парламенті (ДОКУМЕНТ)

Теги: