Фріс відповів на звинувачення у приналежності до п’ятої колони: Цікаво, як далеко можна зайти в популізмі?

Автор: Турій Роман

21 Aug, 2014 10:26

Поділитись публікацією
Фріс відповів на звинувачення у приналежності до п’ятої колони: Цікаво, як далеко можна зайти в популізмі?

«Цікаво виходить. Прізвище нашого мера недоторкане. Просте запитання “Чи не заробляє родина мера на наших військових?”, викликало таку бурю емоцій і звинувачень. А отримання інформації в законний спосіб взагалі визначило мене учасником п’ятої колони. Цікаво, як далеко можна зайти в популізмі? Я вже не хочу говорити старим прислів’ям, про шапку», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці юрист Ігор Фріс.

Читайте також: Хто з прикарпатських нардепів добровільно подав декларацію за 2021-2022 роки (ІНФОГРАФІКА)

Окрім того, він вважає, що міський голова Віктор Анушкевичус мав би допомагати армії своїми грошима, тоді би зайвих запитань просто не було би.

«До речі допомагати армії краще за свої “кровні”, щоб потім не було як розповів п. Островській “….міська рада створила фонд допомоги. На рахунок фонду за декілька днів надійшло 102 тисячі гривень, а розпорядником коштів став міський голова. Тоді Самооборона знайшла берци та форму, які можна купити по собівартості, нам на це потрібно було 28 тисяч гривень. Ми прийшли з рахунками, щоб отримати ці гроші, а рахунок порожній. Хоча перед тим усі депутати та фінансисти нам говорили, що гроші є. Виявляється, що Анушкевичус купив за гроші тепловізори і поїхав піаритися.” Десь так», – написав Фріс.

Таким чином юрист відреагував на коментар дружини міського голови Лідії Анушевичус, яка заявила, що у місті діє п’ята колона, серед її учасників вона назвала прізвища народного депутата Олександра Шевченка та юриста Ігоря Фріса.