Funko Pop – дивовижні іграшки для відмінного настрою

11 Aug, 2021 18:30

Funko Pop – дивовижні іграшки для відмінного настрою

Розвиток великої кількості видів мистецтва є причиною появи додаткових інструментів для розваги.

Багато героїв з фільмів, мультфільмів або комп’ютерних ігор переходять в світ справжніх іграшок. Дітворі набагато цікавіше гратися зі своїм кумиром і улюбленим героєм коміксів, ніж з якоюсь незрозумілою вигадкою дизайнера. Не дивлячись на це альтернативні іграшки все одно актуальні.

Funko Pop – це серія фігурок відомих героїв і персонажів. Ознайомитися з асортиментом найкраще тут https://bi.ua/ukr/brands/funko-pop/
, де магазин «Будинок іграшок» пропонує велику кількість різних варіантів. Кожна іграшка доповнюється описом, характеристиками та фотографіями для наочної оцінки. Це спрощує вибір і наступну покупку.

Різновиди іграшок

Дітлахи воліють мультяшних героїв, а ось підлітки намагаються вибирати героїв з коміксів і навіть художніх творів. Виробник враховує запити всіх категорій покупців, пропонуючи різні види іграшок:

 1. Funko Pop. Найпопулярніші іграшки висотою до 10 см. В основі виробництва використовується гіпоалергенний вініл. Дана категорія включає велику кількість тематичних серій;
 2. Mystery Minis. Невеликі фігурки до 6 см. Суть в тому, що покупець отримує кота в мішку, тому що до останнього не вдасться дізнатися, хто саме захований всередині коробки;
 3. Всі герої, злегка зменшені, і схожі на Funko Pop, але міміка більшості фігурок дуже приваблива;
 4. Wacky Wobblers. Особливість цих фігурок в тому, що у них трохи трясеться голова;
 5. Rock Candy. Більшість героїв створені з урахуванням поп-культури і мультфільмів;
 6. Action Figure. Кінцівки цих фігурок рухливі, а в руках вони можуть утримувати велику кількість аксесуарів;
 7. Це особлива категорія фігурок, тому що вони світяться в темряві.

Ознайомитися з асортиментом можна тут bi.ua, де є чимала кількість пропозицій за категоріями.

Популярні колекції

Виробник використовує більше 180 контрастів для того, щоб випускати свої фігурки в різному виконанні. Є історії про Марвел, DC, Зоряні війни, Війна престолів і багато іншого. Якість кожної серії ідеальна, адже іграшки промальовані, відповідають масштабам і є гарантом створення оригінальної композиції.

Деякі серії є культовими, і багато фанатів франшиз колекціонують фігурки. У цьому випадку вони з великим нетерпінням чекають виходу нової моделі, щоб доповнити власну колекцію.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry