Футболісти “Калуша” привезли з Київщини розгромну перемогу

02 Sep, 2019 09:13

31 серпня в рамках чергового туру Другої ліги ФК “Калуш” зіграв на виїзді з вишгородським “Діназом”.

На Київщину футбольний клуб “Калуш” вирушав лише за перемогою, адже у двох попередніх матчах чемпіонату та кубка зазнав прикрих поразок – саме матч з “Діназом” мав стати хорошою можливістю повернутися на переможну стежину.

Зі стартових хвилин калушани диктували свої умови на полі, створивши кілька небезпечних нагод біля воріт клубу з Вишгорода. І вже на 7-ій хвилині голкіпер господарів творив справжні дива у рамці, двічі врятувавши після пострілів Книша та Лебедя. Згодом Матушевському та Горбаченку не вистачило зовсім трохи, щоб вразити ворота після розіграшів кутового. “Калуш” нагнітав, але кількість гольових нагод ніяк не хотіла перерости у перевагу на табло, тож забиті м’ячі “червоно-чорні” приберегли на другий тайм.

По перерві ситуація на полі стадіону в Демидові (саме там домашні ігри проводить “Діназ”) не змінилась – підопічні Василя Качура надалі високо й активно пресингували та відкрити лік голам зуміли лише на екваторі тайму. Та й зробили це в англійському стилі в три дотики до “круглого” – Попович ввів ігровий снаряд ударом від воріт, Кохман продовжив на Горбаченка, який в один дотик перекинув голкіпера. Зразкова комбінація видалась не лише красивою, а й результативною – 0:1.

Не минуло й п’яти хвилин, як Ременюк подвоїв перевагу гостей, забивши перший м’яч у футболці калушан – Андрій накрутив оборонців і невідпорно пробив у ближній кут. З гарматою калуського півзахисника голкіпер не зумів впоратись – 0:2. Під завісу матчу своє вагоме слово у матчі сказав і Книш. В притаманному для себе стилі Данило зібрав навколо себе пів команди суперників і забив більярдним ударом у нижній кут, встановивши остаточні 0:3 на табло.

Наступної середи, 4-го вересня, ФК “Калуш” на домашній арені прийматиме чернівецьку “Буковину”. Матч на стадіоні “Хімік” розпочнеться о 18:00.

Джерело: Інформаційна служба ФК “Калуш”