Футболісти “Прикарпаття” двічі забили “Чорноморцю”, але програли (ВІДЕО)

31 Сер, 2019 11:11

30 серпня в рамках 6 туру Першої ліги франківське “Прикарпаття” зіграло в Одесі з місцевим “Чорноморцем”. Напередодні цього туру команди розділяло лише одне очко.

Уже в дебюті матчу господарі повели в рахунку. Ярошенко здорово розігнав атаку через правий фланг, навісив на дальню стійку. Там суперника випереджав правий захисник Бойко, але за інерцією ледве не влетів з м’ячем у ворота. Воротар із цією несподіваною загрозою справився, але Танчику ніхто не міг завадити добити з близької відстані – 1:0.

Слідом за голом до одеситів прийшла й неприємність – вдруге в сезоні травмувався новачок Васильєв, замість досвідченого захисника довелося випускати номінального опорника Войтіховського. Безліч разів Мусолітін і Ярошенко виконували стандарти, кілька разів Ярошенко з Аржановим “розривали” захист “Прикарпаття”, але удари то блокували гравці, то зупиняли атаки офсайди. За марнування атак “Чорноморець” міг і поплатитися – Конкольняк і Цюцюра пробивали по воротах Безотосного.

Та все ж перед перервою одеситам вдалося забити вдруге. Аржанов, після прострілу Танчика, замкнув подачу ударом головою в падінні – 2:0.

Втім, іванофранківці не сиділи, склавши руки. Відразу три заміни в перерві провів Ковалюк, максимально наситивши групу атаки. Ва-банк, як не парадоксально, не призвів до остаточного розгрому, а спрацював. Уже невдовзі після відновлення гри одесити втратили всю свою перевагу. Спершу господарі неуважно зіграли при кутовому – ледве відбилися після навісу Кузьмина та повторного прострілу Оринчака, як Бойко зіграв на підбиранні й пасом в гущину гравців знайшов Дитка, а Роман прийняв і прокотив точно в ціль – 1:2.

Тоді ініціатива перейшла до “Прикарпаття”. Кузьмин встиг влучити у поперечину, а згодом прикарпатці ще раз забили. Гошкодеря відпасував під пресингом на свого воротаря, а Оринчак полетів на Безотосного в підкаті. І прямо так, в падінні, Богдан зрикошетив м’яча у ворота – 2:2. Це були дуже складні для одеситів хвилини – окрім двох голів і поперечки, на ударні позиції виходили Француз, Кузьмин, Бойко. Оборона господарів “розходилася по швах”.

Проте одесити змогли відзначитися і втретє: Рижук і Танчик провели підготовчу роботу на фланзі, пішов навіс і центрхав Костянтин Ярошенко з набігу головою відправив м’яча в ворота – 3:2. Як не намагалися франківці, але відновити рівновагу уже не вдалося. У підсумку, 3:2 на користь “Чорноморця”. Наразі після шести зіграних матчів у “Прикарпаття” в скарбничці 7 очок.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”