Футболісти “Прикарпаття” мінімально поступилися “Миколаєву” (ВІДЕО)

27 Жов, 2020 10:58

У рамках 9 туру Першої ліги на стадіоні “Хімік” у Калуші івано-франківське “Прикарпаття” приймало МФК “Миколаїв” (на домашньому “Русі” не можна грати через “червону зону” карантину).

Якщо господарі зустрічі не ведуть боротьбу за вихід в УПЛ, то ось “корабели” знаходяться у верхній частині турнірної таблиці, і перемога дозволяла їм наблизитися до лідируючої групи. Перед грою команда Руслана Мостового займала дев’яте місце, а “Миколаїв” йшов п’ятим.

Про це інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.

Команди активно почали матч, але все ж відчувалася перевага гостей. Недовго довелося чекати і першого небезпечного моменту: Роман Сердюк врятував після удару з близької дистанції від Яворського. Прикарпатці на початку гри запам’яталися хорошим, але неточним ударом від Шпирки. Ближче до перерви гра вирівнялася. “Прикарпаття” хоч і не створювало небезпечних моментів, але не дозволяло “Миколаєву” володіти ініціативою, як це було на старті поєдинку. У господарів можна відзначити штрафний удар від Конкольняка, але той не влучив у площину воріт, зачепивши сітку лише із зовнішнього боку.

У другому таймі “Прикарпаття” почало непогано і навіть виконувало штрафний з середньої дистанції (бив Дитко), але все ж на 55-ій хвилині вперед вийшли гості. Сергій Кулинич красиво прийняв м’яч на груди, а потім не опускаючи його на землю, вистрілив точно під поперечину воріт. Воротар бачив епізод, до того ж м’яч летів у ближній кут, але впоратися з настільки сильним і точним ударом він не зміг – 0:1.

“Корабели” після забитого м’яча відчули себе вільніше та продовжили створювати небезпечні моменти. Лише Сердюк виручив франківців після втрати м’яча в небезпечній зоні від Сікача і удару в ствір від Яворського. Виконували миколаївці і непоганий штрафний – м’яч пролетів поруч з дальньою стійкою. На 85-ій хвилині був близький до забитого м’яча і Кушніренко, але після точного навісу з близької дистанції головою пробив вище.

У кінцівці з небезпечної позиції бив Борисевич, але він не влучив у площину, до того ж перебував в офсайді. Також Вацеба вже в компенсований час непогано бив у ствір з гострого кута – Лободров впорався. У підсумку “Миколаїв” здобув мінімальну перемогу (п’яту в останніх шести очних іграх з іванофранківцями). Команда Іллі Близнюка закріпилася у верхній частині турнірної таблиці і продовжує йти п’ятою, а підопічні Руслана Мостового не змогли поліпшити своє становище і в разі успішного виступу конкурентів можуть втратити кілька позицій.