Футболісти “Прикарпаття” можуть почати тренуватися з 12 травня – перед тим усіх перевірять на COVID-19

Автор: Костинюк Олександр

30 Кві, 2020 13:42

Футболісти “Прикарпаття” можуть почати тренуватися з 12 травня – перед тим усіх перевірять на COVID-19

Після виходу з карантину всіх футболістів МФК “Прикарпаття” перевірять на коронавірус. Далі – тренування в групах по кілька гравців та продовження участі в чемпіонаті.

Читайте також: Футболісти "Волині", "Миколаєва" та "Полтави". Тренер Ковалюк розповів, якими гравцями хоче підсилитися "Прикарпаття"

Вийти на стадіон бодай для тренування гравці команди “Прикарпаття” зможуть не раніше 12 травня.

“Ще 11 ігор нам залишиться дограти до чемпіонату. Якщо починати у червні, числа шостого, то мали б закінчити шостого серпня. І потім знову починати новий чемпіонат. Це дуже накладно. Перша ліга – це велика географія і будь-який виїзд – це 1000 км”, – каже головний тренер івано-франківської команди Володимир Ковалюк.

Також він повідомив, що 50% заробітної плати за квітень підуть на потреби медичних закладів. В такий спосіб команда допоможе місту у боротьбі з коронавірусом.

Футбольний експерт Олександр Дем’янчук, який зараз тренує юнацьку команду ФК “Угорники”, у МФК “Прикарпаття” працював у 2016-2018 роках. Каже, в історії світового футболу – це перша ситуація із довгою перервою у чемпіонатах, не враховуючи світові війни.

“Був лише випадок близько десяти років тому, здається, сезон 2008-2009, також навесні. В Ісландії вулкан вибухнув, і в Європі авіасполучення було обмежено. Тоді багато матчів просто переносилися. А ось щоб через епідеміологічну ситуацію скасовували, наскільки мені відомо, в історії світового футболу не було”, – розповідає Олександр Дем’янчук.

За словами головного тренера МФК “Прикарпаття” Володимира Ковалюка, першого травня футболістам надішлють програми з фізичної підготовки.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry