Футболісти “Прикарпаття” на своєму полі мінімально поступилися “Інгульцю”

Автор: Зелінська Тетяна

14 Sep, 2019 18:57

14 серпня в рамках дев’ятого туру Першої ліги чемпіонату України з футболу франківське “Прикарпаття” приймало ФК “Інгулець” з Кіровоградщини.

Зі стартових хвилин матчу обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль, що вилилося у непоступливу боротьбу здебільшого в центрі поля.

Незважаючи на велике бажання франківців якісно зіграти перед своїми вболівальниками, гравці “Інгульця” атакували частіше, інформує “Галка”.

Так в одній з атак на 20-ій хвилині матчу гості зуміли відзначитися – форвард “Інгульця” Олександр Мішуренко відправив м’яча головою у сітку воріт “Прикарпаття”.

Господарі побігли відіграватися, і вже за 2 хвилини мали чудову нагоду забити: за фол на Романові Барчуку в карному майданчику “Інгульця” арбітр поставив пенальті. Але реалізувати 11-метровий “Прикарпаттю” не вдалося – на удар Ярослава Конкольняка в нижній правий кут зреагував голкіпер.

У першому таймі голів глядачі більше не бачили – 0:1, і команди пішли на перерву.

У другому таймі іванофранківці намагалися врятувати гру, постійно збільшуючи тиск на ворота “Інгульця”. Суперники ж грали на контратаках і навіть мали кілька хороших нагод, щоб подвоїти перевагу.

Проте рахунок на табло так і не змінився. У підсумку – мінімальна поразка Команди рідного краю. Після 9 матчів у скарбничці “Прикарпаття” всього 10 очок.