Футболісти “Прикарпаття” на своєму полі мінімально програли “Минаю” (ВІДЕО)

03 Лис, 2019 16:59

Третього листопада в рамках 16 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу франківське “Прикарпаття” зіграло із закарпатським “Минаєм”.

Зі стартовим свистком обидві команди намагалися нав’язати свою гру одна одній, що вилилося у непоступливу боротьбу здебільшого в центрі поля, інформує “Галка”.

Суперники обмінялися кількома гострими нагодами, проте першими зуміли “розмочити” рахунок таки гості.

На 14 хвилині матчу після подачі з флангу та невдалих дій захисника “Прикарпаття” гравець “Минаю” Олексій Шпак в один дотик розстріляв ворота Андрія Новака.

Прикарпатці одразу ж побігли відіграватися, а “минайці” намагалися подвоїти свою перевагу, проте ні одним, ні іншим не вдалося більше змінити рахунок у першому таймі. Підсумок першої 45-хвилинки – 0:1.

У другому таймі боротьба продовжилася, і на 64 хвилині господарі таки зуміли зрівняти рахунок. За фол у карному майданчику “Миная” арбітр зустрічі призначив пенальті. Одинадцятиметровий вдало реалізував Роман Барчук, який розвів м’яч і голкіпера суперників по різних кутах.

Протягом наступних кількох хвилин суперники обмінялися кількома небезпечними атаками, проте в епізодах вдало рятували голкіпери.

А ще через кілька миттєвостей “минайці” заробили небезпечний штрафний удар, з якого Анатолій Нурієв “поклав” м’яч під поперечину та вивів закарпатців знову вперед.

До завершення ігрового часу іванофранківці провели кілька хороших атак, а “Минай” оборонявся та контратакував. В одному з гострих випадів голкіпер “Прикарпаття” Андрій Новак за фол “останньої надії” отримав червону картку, і франківці залишилися в меншості.

Рахунок на табло більше не змінився: 1:2 – домашня поразка “Прикарпаття”. Після 16 матчів у “скарбничці” Команди рідного краю є 20 очок.