Футболісти “Прикарпаття” на виїзді програли “Вересу” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

22 Sep, 2020 12:50

У черговому турі Першої ліги “Прикарпаття” поступилося рівненському “Вересу”.

На стартових хвилинах зустрічі обидві команди продемонстрували хороший темп і зарядженість на перемогу. Ближче до успіху були гравці “Вереса” – по черзі з меж штрафного пробивали Тимофієнко, Солдат і Соломка, проте всі три удари прийшлися повз ціль. У відповідь гості запам’яталися дриблінгом і хорошим ударом від Сондея – в руки кіперу Вереса. Однак в підсумку тиск господарів позначився – Пасіч заробив штрафний, Тимофієнко прострілив у штрафну, де Соломка випередив двох опікунів і чітко пробив повз голкіпера – 1:0.

Після пропущеного гола “Верес” продовжував атакувати – знову небезпечно діяв Соломка, але цього разу захисники впевнено впоралися з гравцем господарів. Однак “Прикарпаття” не надламалось і буквально за хвилину створило три хороші шанси – спочатку небезпечний простріл перервав Пасіч, а далі в гру вступив Когут, відбивши два удари впритул від Цюцюри.

Однак на перерву рівняни пішли з перевагою у три м’ячі – спершу Пасіч видав неточну передачу на Шестакова, яку перервав Бочкур, однак на підборі першим виявився саме вінгер “Вереса” і влучно вистрілив в нижній кут. А всього через хвилину вже Солдат запустив у прорив Дахновського – хавбек пробігся з м’ячем, позбувся суперника і пальнув у ближній кут, перегравши Піцана.

Після паузи господарі продовжували йти в атаку – непогано виглядав Дахновський, який знову увійшов з флангу в штрафну, але на цей раз його удар був неточним. Ще одним ударом відзначився Соломка – поруч зі штангою. Також втратив шанс Сергійчук, який отримав можливість для удару в штрафній, проте Піцан виручив.

У відповідь “Прикарпаття” виконало кілька навісів, які взяв Когут. Також був потужний постріл Семотюка – з кута воротарського над поперечиною. Щоправда, в одному з епізодів після удару Барчука голкіпер перевів м’яч у стійку. За сім хвилин до кінця матчу Мелінишин залишив гостей у меншості, отримавши дві жовті картки, – це остаточно припинило атакуючий азарт іванофранківців. А “Верес” спокійно довів матч до першої перемоги у новому сезоні.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття” з посиланням на Sport Arena