Футболісти “Прикарпаття” перервали тривалу безвиграшну серію вольовою перемогою над “Кременем” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

12 Лип, 2020 12:12

Команда Володимира Ковалюка здобула важливу перемогу в Івано-Франківську.

Незважаючи на 12 і 13 місця в таблиці, команди після відновлення чемпіонату встигли проявити себе, на рівних борючись з лідерами і відбираючи у них важливі турнірні бали. Матч першого кола завершився перемогою іванофранківців в дуже результативному матчі (4:3).

З турнірної точки зору матч важливий для обох колективів, адже над командами ще “висить” загроза стикових матчів. Підопічні Свистуна підходили до матчу в хорошому ігровому тонусі після перемоги над “Минаєм” і нічиєї з “Волинню”. Молоді гравці “Прикарпаття” мотивовані здобути першу перемогу за вісім турів. Над господарями тяжів той факт, що в останній раз підопічні Ковалюка перемагали ще 26 жовтня в грі з “Гірником-Спорт”.

Про це інформують на офіційному сайті МФК “Прикарпаття” з посиланням на Sport Arena.

Через дискваліфікацію господарям сьогодні не міг допомогти півзахисник Тарас Бойко, тоді як у “Кременя” проблем зі складом не було. Ба більше, перед грою клуб з “Кременчука” дозаявив 22-річного півзахисника Джаба Фхакадзе, який раніше виступав за другу команду “Інгульця” і ​​був досить перспективним гравцем, але з дуже непростим характером. До слова, півзахисник вийшов на поле після перерви.

Вже на 19-ій хвилині захисники “Прикарпаття” “наварили”. Борисевич на задній лінії повертав м’яч Пастуху, той махнув повз м’яч, Сула підхопив, вирвався на рандеву з Вульчиним, і воротарю “Прикарпаття” довелося збивати форварда гостей. Жовта для воротаря і пенальті. Ось тільки Сула не влучив у кут з “точки”. Але через дві хвилини гості виправилися. Пройшла передача з правого флангу від Лободи, і той же Сула в падінні головою переправив м’яч повз голкіпера. І це вже 0:1.

На 35-ій хвилині гості були змушені провести вимушену заміну, адже Сондей отримав пошкодження, і його на фланзі півзахисту замінив Кузьмин. На 40-ій хвилині господарі зуміли вивести на ударну позицію Воробчака, який двічі намагався пробити Олійника, але все марно.

На перерву команди пішли в різному настрої – у господарів нічого не виходило попереду, а гості діяли розкуто і активно. Все перевернулося на 51-ій хвилині, коли Олійник після розіграшу кутового порахував, що Француз грубо зіграв проти нього, і вже лежачого опонента вдарив ногою. А це пряма червона і вимушена заміна Лободи на запасного воротаря Закорського.

Господарі відразу додали в активності, і були за це винагороджені. Вацеба підхопив м’яч на куті штрафного, викотив під удар Семотюку, який підробив і з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут – 1:1. А через дві хвилини Цюцюра замикав навіс справа в штрафний, але Закорськийй зреагував на удар.

Кінцівка матчу пройшла в атаках господарів, тоді як у гостей на вістрі залишився лише Сула, якому з огляду на втому ніхто особливо не допомагав. І тільки на 82-ій хвилині агресивні дії “Прикарпаття” принесли успіх. Спочатку після удару Цюцюри з порожніх воріт м’яч виніс захисник “Кременя” Курелех, але другим темпом після навісу Кузьмина Барчук переправив м’яч у ворота – 2:1. Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак господарів. Цюцюра, Борисевич могли збільшити рахунок, але фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу “Прикарпаття”.

Man of the Match: Роман Борисевич (“Прикарпаття”)

Чудовий матч провів захисник. І ззаду грав, до атак своєї команди підключався. Був одним з найактивніших, хоча саме за його участі було пропущено перший м’яч. Але в підсумку Роман виправився і може занести собі цей матч в актив. Він допоміг своїй команді здобути першу перемогу за останні вісім матчів.