Футболісти “Прикарпаття” програли четверту гру поспіль (ВІДЕО)

30 Лип, 2020 09:03

У матчі 27-го туру Першої ліги Агробізнес відправився в гості до Прикарпаття – це було протистояння команд з різних частин турнірної таблиці, які в нинішньому розіграші вирішують зовсім різні завдання.

Прикарпаття перед черговим туром займало 13-е місце, в той час як Агробізнес замикав трійку лідерів. Безумовно, саме гості напередодні матчу вважалися явними фаворитами.

Господарі майбутньої зустрічі підходили до цього матчу не в найкращому настрої – підопічні Володимира Ковалюка програли три останніх гри в Першій лізі і давно не радували своїх уболівальників позитивними результатами. Агробізнес, навпаки, в минулому турі здобув довгоочікувані три очки, завдяки яким залишився в лідируючій групі команд. Якщо говорити про кадри, то у обох суперників були певні проблеми перед очним поєдинком. У Прикарпаття через дискваліфікацію пропускав гру Юрій Шпирка, Агробізнесу з тієї ж причини не зміг допомогти Ігор Бойчук. Крім того, в лазареті обох команд були травмовані футболісти.

Вже на старті поєдинку Агробізнес заволодів ініціативою і став загрожувати воротам Новака. І якщо перші спроби не привели до небезпечних моментів, то через 5 хвилин гості отримали хорошу можливість забити: Гагун прийняв м’яч в штрафній суперника, віддав на Семенця, але той не зміг обробити м’яч і зробив фол в атаці. Господарі на цей випад відповіли потужним ударом Воробчака в руки Мозілю.

Трохи пізніше відмінний шанс забити перший гол у матчі мав Когут, але з його ударом впорався Новак. А перший ключовий момент в грі стався на 33-й хвилині: Семенюк віддав класну передачу з центру поля на хід Семенцю, котрий випередив двох захисників і точно пробив повз Новака – 0:1. Прикарпаття мало зрівнювати рахунок в кінці першої половини гри: після хорошої комбінації Кузьмин опинився перед воротами, але пробив дуже слабо і голкіпер легко взяв м’яч.

Після перерви господарі заграли активніше: спочатку здалеку пробивав Сікач, потім з розвороту бив Дитко, що вийшов на заміну, але небезпечними ці моменти біля воріт гостей назвати складно. Ще через кілька хвилин свій другий гол міг забивати Агробізнес, але удар Семенюка з вигідної позиції заблокували захисники.

В цілому друга половина зустрічі проходила в більш активному темпі, обидва наставники випустили на поле свіжих футболістів, а небезпечні епізоди стали частіше відбуватися як біля воріт Новака, так і біля володінь Мозіля. У Прикарпаття небезпечно зі штрафного пробивав Дитко, Агробізнес також мав можливість відзначитися зі стандарту від Кухарука. Також варто відзначити дальній удар Груші – м’яч пройшов поруч зі штангою.

В кінці гри футболісти Прикарпаття намагалися грати першим номером і багато навішували в чужу штрафну, в той час як Агробізнес намагався зловити суперника на контратаках. Але в завершальній стадії обидві команди діяли невдало, а гол Семенця в першому таймі так і залишився єдиним у матчі – 0:1. Цікаво, що результат цього поєдинку не змінив становища команд в чемпіонаті – Прикарпаття, як і раніше, займає 13-у позицію, а Агробізнес утримує третє місце в турнірній таблиці Першої ліги.

Man Of The Match: Богдан Семенець (Агробізнес)
Нападник Агробізнеса провів дуже хороший матч, був активний і постійно тримав у напрузі захист господарів поля. У потрібний момент Семенець виявився в потрібному місці і холоднокровно розпорядився своїм моментом, принісши своїй команді важливу перемогу.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 27 тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 0:1 (0:1)
Гол:
Семенець (33).

Прикарпаття: Новак, Бойко (Бочкур, 71), Борисевич, Француз, Сікач, Воробчак, Геник (Вацеба, 46), Кузьмин (Дитко, 46), Сондей (Дербах, 80), Семотюк (Януш, 68), Барчук.
Агробізнес: Мозіль, Черненко (Груша, 60), Думанюк (Косовський, 82), Семенець (Петров, 62), Курило, Дідик, Гагун, Кухарук, І.Когут (Слотюк, 65), Юхимович, Семенюк (Іванченко, 75).
Попередження: Воробчак (60), Бойко (71), Француз (86), Януш (88), Барчук (89) – Мозіль (90+5).

29 липня 2020 року. 18:00. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”. + 33 С.
Арбітр: М.Кривоносов (Київ). Асистенти арбітра: Є.Петраков, С.Приступа (обидва – Київ).
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш). Спостерігач арбітражу: О.Шмигельський (Львів).