Футболісти “Прикарпаття” програли п’яту поспіль гру (ВІДЕО)

04 Сер, 2020 08:15

Третього серпня до Запоріжжя приїхали гості з Івано-Франківська, які програли чотири тури поспіль.

Металург навпаки, після двотижневого карантину демонструє хороші результати. Незважаючи на щільний графік, підопічні Годіна вже встигли здобути дві перемоги під час догравання чемпіонату і мають шанси піднятися на рятівне 14-е місце.

Першого серпня запорожці грали проти Гірника-Спорт і у команди майже не було часу на відпочинок перед звітним протистоянням. Тренерському штабу серйозно потрібно було поламати голову. Процес відновлення для гравців Металурга виходив на перший план. Що стосується Прикарпаття, то чотири поспіль поразки не додають оптимізму підопічним Ковалюка, які загрузли в числі середняків Першої ліги. Гості ще не убезпечили себе від перехідних матчів, тому у команди є турнірна мотивація на останні тури.

Господарі з перших хвилин окреслили своє бажання, активно діючи в атаці. Але свого команда Годіна досягла ближче до півгодини. Пройшла атака правим флангом, Лихобабенко катнув в центр штрафної, і 21-річний Шалфеєв пробив в дальній кут – 1:0.

У другому таймі Прикарпаття додало, змушуючи дедалі більше працювати Котлярова. Так, на 63-й хвилині Барчук першим відгукнувся на простріл справа, зумів підправити м’яч у бік воріт, але кіпер господарів витягнувся в струнку. У підсумку, збудувавши грамотно захист, Металург здобув другу поспіль перемогу і загострив боротьбу за передостаннє місце, пише Sport Arena.