Футболісти “Прикарпаття” у контрольному матчі впевнено переграли “Агробізнес” (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

01 Feb, 2020 19:32

По завершенні першого навчально-тренувального збору в Яремче “Прикарпаття” продовжує підготовку в рідному Івано-Франківську. Контрольний матч з волочиським “Агробізнесом” зібрав на “Хет-трик Арені” чимало вболівальників, які прийшли подивитися на гру оновленої команди.

Вже у самому дебюті зустрічі гості могли відкривати рахунок, коли після флангової контратаки організували вихід сам-на-сам, однак Новак зіграв майстерно, не давши себе переграти. Надалі підопічні Володимира Ковалюка заволоділи ініціативою, впевнено контролюючи хід поєдинку. На 29-й хвилині івано-франківцям вдалося відкрити рахунок: після навісу з кутової позначки Василь Француз виграв верхову боротьбу і говою спрямував м’яча у сітку воріт – 1:0.

А за лічені хвилини господарі подвоїли свою перевагу, коли вже Роман Дитко розібрався у карному майданчику і пробив повз голкіпера – 2:0. Невдовзі він же цілком міг оформити дубль, коли за красивою траєкторією перекинув воротаря, однак захисник головою виніс м’яча фактично з “дев’ятки”, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт “Прикарпаття”.

У перерві “Агробізнес” повністю змінив свій склад, натомість тренерський штаб господарів здійснив шість замін, а згодом у другому таймі на поле виходили ще троє гравців. На 52-й хвилині Владислав Семотюк завдяки сміливим індивідуальним діям на швидкості пройшов кількох захисників та ефектно перекинув голкіпера гостей – 3:0. Далі івано-франківці грали вже за рахунком, дозволивши супернику створити кілька небезпечних моментів поблизу власних воріт.  Двічі м’яч дивом не залетів у сітку, а в інших випадках свою команду виручив Піцан. Варто відзначити, що волочиська команда заслужила бодай на один гол, проте забити його так і не змогла.

Контрольний матч
«Прикарпаття» – «Агробізнес» – 3:0 (2:0)
Голи:
Француз (29), Дитко (32), Семотюк (52).

“Прикарпаття” (1-й тайм): Новак, Бойко, Пастух, Француз, Сікач, Воробчак, Борисевич, Моцик, Кузьмин, Дитко, Барчук.
“Прикарпаття” (2-й тайм): Піцан, Радульський, Пастух, Француз, Сікач, Януш, Геник, Кузьмин (Павлюк, 70), Шпирка, Семотюк, Дитко (Хома, 57; Сєдов, 79).

У понеділок, 3 лютого, “Прикарпаття” вирушить у Винники, де проведе свій третій зимовий спаринг – з лідером Першої ліги, львівським “Рухом”. Початок о 14-й годині.