Футболісти “Прикарпаття” у контрольному матчі впевнено переграли аматорів з Галича

Автор: Костинюк Олександр

28 Лют, 2019 17:12

Другий етап підготовки до весняної частини чемпіонату івано-франківське “Прикарпаття” завершило контрольним матчем.

27 лютого на штучному майданчику “Хет-трик Арена” підопічні Володимира Ковалюка зійшлися з учасником аматорського чемпіонату України – галицькими “Карпатами”. До слова, галичани мають намір наступного сезону підвищитись у класі і виступати у Другій Лізі ПФЛ.

Цей спаринг став дебютним для нового наставника Петра Русака, а на перегляді у “Карпатах” зараз чимало прикарпатських футболістів. Зокрема, у першому таймі за галичан грали екс-гравці “Прикарпаття” Роман Прошак та Андрій Слободян.

Уже в дебюті першого тайму рахунок був 2:0 на користь франківців. Спершу Роман Барчук класним пасом вивів Олега Веприка сам-на-сам, і той із легкістю переграв голкіпера. А за кілька хвилин вже Роман Дитко добряче приклався до м’яча з правого флангу атаки і поцілив у дальній кут воріт.

Згодом гравці атакуючої лінії “Прикарпаття” втратили кілька хороших нагод, а в одній з контратак могли забивати у відповідь і галичани.

Після перерви іванофранківці зуміли збільшити свою ігрову перевагу. На 59-ій хвилині Орест Януш влучив у поперечину, але невдовзі дальній обвідний удар від стійки вийшов у Ігоря Худобяка – 3:0. За кілька хвилин після подачі з кутового Ігор був першим на добиванні, оформивши дубль. А наприкінці поєдинку свій “автограф” у воротах колишньої команди залишив і Роман Барчук – 5:0.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.