Футболісти “Прикарпаття” у контрольному матчі поступилися львівському “Руху” (ВІДЕО)

16 Бер, 2020 09:13

Контрольний матч “Рух” – “Прикарпаття” відбувся на день раніше, ніж було заплановано, через заходи безпеки, пов’язані із протидією поширення коронавірусу. Для обох першолігових команд цей поєдинок став останнім перед поверненням в Україну.

Вже на 11-ій хвилині “жовто-чорні” відкрили рахунок у грі. Після довгого навісу зі своєї половини поля Кондраков прийняв м’яч і пробив по воротах – 1:0. Ще до перерви іванофранківці намагалися відігратись, однак свою команду кілька разів виручив Бандура.

Про це інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.

А кульмінація гри сталася під завісу зустрічі. Підопічні Володимира Ковалюка, які не бажали миритися з поразкою, наразились на дві контратаки “Руху” і двічі капітулювали.

Спершу Ернест потужно і точно пробив з-за меж штрафного. А через дві хвилини Кухаревич грамотно змістився у центр і пробив низом – 3:0.