Футболісти “Прикарпаття” у напруженому матчі вдома поступилися “Металісту” (ФОТО)

27 Вер, 2019 20:07

27 вересня в рамках 11 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу франківське “Прикарпаття” приймало харківський “Металіст 1925”.

Обидві команди розпочали гру активно та шукали свої шанси біля воріт суперників, інформує “Галка”.

На 12-ій хвилині зустрічі іванофранківці відібрали м’яч в центрі поля і в два паси вивели Василя Цюцюру “на побачення” з голкіпером. Форвард “Прикарпаття” в один дотик закинув воротарю за комірець – 1:0 на користь господарів.

Суперники побігли відіграватися і на 23-ій хвилині матчу отримали свій шанс – небезпечний штрафний після фолу Богдана Оринчака на лінії штрафного майданчика. Після удару зі стандарту м’яч полетів у стійку, відскочив у спину воротарю Андрію Новаку, та після штовханини у карному майданчику таки опинився у сітці воріт господарів.

За п’ять хвилин “Прикарпаття” мало ще дві нагоди знову вийти вперед. Проте в першому моменті воротар “Металіста” вдало зафіксував м’яч, а в другому – удар франківців пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

На 35-ій хвилині гості зловили франківців на контратаці та повели в рахунку. На вістрі вдало зіграв Сергій Романов – 1:2.

Футболісти “Прикарпаття” одразу намагалися відновити статус-кво і після кількох нагод, у компенсований до першого тайму час, спроби закінчилися успіхом. Дубль на свій рахунок записав Василь Цюцюра: він головою замкнув подачу з флангу – 2:2.

У другому таймі активна боротьба продовжилася. На 56-ій хвилині до хет-трика був близький Василь Цюцюра, але після виходу сам-на-сам він пробив поруч зі стійкою.

А вже через кілька миттєвостей “Металіст” отримав право на кутовий удар, який закінчився пострілом під поперечину – Новак в цьому моменті не виручив. Як наслідок – 2:3 на користь гостей.

Решта другого тайму пройшла в намаганнях франківців зрівняти рахунок. Попри кілька гострих атак та небезпечних ударів рахунок на табло більше не змінився. У підсумку – домашня поразка 2:3.

Після 11 матчів у скарбничці Команди рідного краю десять очок.