Футболісти “Прикарпаття” у стартовому турі Першої ліги впевнено обіграли “Минай” (ФОТО, ВІДЕО)

27 Лип, 2019 20:17

27 липня в рамках 1 туру Першої ліги чемпіонату України з футболи франківське “Прикарпаття” зіграло на виїзді із дебютантом – закарпатським “Минаєм”.

Зі стартових хвилин обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль, що вилилося у непоступливу боротьбу здебільшого в центрі поля.

Згодом закарпатці, “на правах господарів”, стали атакувати більш якісно й відзначилися кількома небезпечними моментами біля воріт суперників. Одного разу франківців навіть врятувала стійка, інформує “Галка”.

Одна на 30-ій хвилині “Прикарпаття” зуміло забити – у воротах “Миная” після прострілу з флангу “розписався” захисник Василь Француз.

Далі іванофранківці побігли розвивати успіх і на 40-ій хвилині каркас воріт уже врятував господарів поля. А ще через мить помилкою суперників та виходом сам-на-сам з голкіпером скористався форвард Роман Барчук – 0:2. Більше голів у першому таймі глядачі не побачили.

Другий тайм пройшов у намаганнях закарпатців переламати хід зустрічі, а “Прикарпаття”, відштовхуючись від рахунку, грало здебільшого на контратаках.

Під завісу зустрічі “Минай” великими силами побіг подавати стандарт біля воріт франківців, і це зіграло на користь “Прикарпаття”: Ігор Худобяк отримав м’яч ще на своїй половині поля, вільно пробіг до штрафного майданчика суперників, впевнено обіграв воротаря і закотив м’яча у порожні ворота. У підсумку – розгромна перемога “Прикарпаття” з рахунком 0:3.