Футболісти “Прикарпаття” у товариському матчі поступилися тернопільській “Ниві” (ФОТО, ВІДЕО)

11 Лип, 2019 10:54

На свій п’ятий контрольний матч літнього міжсезоння “Прикарпаття” прибуло з курортного Яремче, де івано-франківська команда проводить другий тренувальний збір.

Суперником підопічних Володимира Ковалюка була тернопільська “Нива”, яка виступає у Другій лізі. У сезоні 2017/18 тернополяни тричі програли прикарпатцям (0:2, 0:1, 2:0), а ще одна гра завершилась внічию (3:3). Чергове “побачення” у товариському поєдинку нарешті принесло перемогу гостям.

Футболісти “Ниви” виглядали свіжішими, і вже в дебюті матчу їхня активність втілилась у два швидкі голи. На 13-ій хвилині після навісу з кутового Герт вдало зіграв на дальній стійці і ударом з кількох метрів відкрив рахунок. Не встигли іванофранківці відійти від пропущеного м’яча, як знову програли верхову боротьбу після подачі з лівого флангу, а Волохатий з лінії штрафного майданчика поцілив у самісінький кут воріт – 0:2.

Спіймавши кураж, тернополяни мали ще кілька забійних моментів і цілком могли збільшити свою перевагу. Двічі близьким до успіху був Різник, а в одному з епізодів господарів виручив Піцан. До перерви в іванофранківців найнебезпечніший момент створив Цюцюра, але м’яч після його удару “просвистів” поблизу стійки.

Після замін другий тайм активніше розпочало “Прикарпаття”. Дитко двічі пристрілювався з хороших позицій, мав нагоду і Худобяк – десь не пощастило, десь вдало діяли голкіпери “Ниви”. Тернополяни відповідали різкими контратаками, використовуючи огріхи суперника в обороні. Знову Піцан продемонстрував свою майстерність. Однак і він був безсилий наприкінці поєдинку, коли гості відібрали м’яч на фланзі і після кількох коротких пасів Малащук класним дальнім ударом влучив у “дев’ятку” – 0:3.

На останніх хвилинах господарі намагалися забити бодай гол престижу, але на заваді став голкіпер “Ниви”. У рамках другого збору цього вікенду “Прикарпаття” зіграє ще два спаринги: 13 липня в Ямниці – з дублерами луцької “Волині U-19” (поч. 16:30), а 14 липня у місті Лева – зі “Львовом” (стадіон “Сокіл”, 17:00).

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.