Футболісти “Прикарпаття” у товариському матчі переграли команду Прем’єр-ліги

15 Лип, 2019 18:46

14 липня ПФК “Львів” програв “Прикарпаттю” у товариському матчі.

Господарі добре увійшли у гру і з перших хвилин розпочали пшукати нагоди для взяття воріт іванофранківців.

На 4-ій хвилині голкіпер прикарпатців відбив удар Алваро з 12-ти метрів, опісля Ренану не вистачило влучності, аби реалізувати триходівку команди. Найкращу нагоду відкрити рахунок у зустрічі львів’яни втратили на 18-ій хвилині: Ренан отримав передачу у штрафному, добре розвернувся, але пробив у стійку.

Команда Богдана Блавацького продовжила шукати щастя біля воріт іванофранківців, але несподівано пропустила гол. “Прикарпаття” подало кутовий, а Шина у боротьбі порушив правила на ближній стійці – арбітр без вагань призначив пенальті. Бандура не вгадав з напрямом удару Барчука з 11-метрової позначки – 0:1.

До свистка арбітра на відпочинок команди взяли перерву у створенні небезпечних нагод. Частково цьому посприяв сильний дощ і слизький газон. Однак, у перші 45 хвилин також слід відзначити удар Адамюка у ствір воріт “Прикарпаття” – голкіпер кулаками відбив м’яч у поле.

По перерві у складі обох команд відбулася низка замін, однак “синьо-золоті леви” не скидали обертів у спробах врешті вразити ворота гостей. Голкіпер зреагував на удар Браткова після передачі Богунова зі штрафного. Пізніше страж воріт гостей здійснив ще два сейви, не давши можливості відзначитися Шині. На 66-ій хвилині фортуна знову відвернулася від “містян”, коли Бруно поцілив у стійку, а Пернамбуко на добиванні завдав заслабкого удару для того, щоб застати зненацька голкіпера.

За дві хвилини Пернамбуко все-таки забив гол, та за мить до цього лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у бразильця. Інтригу у контрольній грі на 84-ій хвилині остаточно зняв фантастичний дальній “постріл” Боришкевича з 30-ти метрів – м’яч зняв павутиння з правої дев’ятки воріт Сарнавського – 0:2.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.