Футболісти “Прикарпаття” у товариському матчі переграли друголіговий “Калуш”

Автор: Костинюк Олександр

10 Лют, 2020 09:13

Двічі за минулий тиждень “Прикарпаття” вирушало до сусідньої Львівщини. У понеділок іванофранківці зіграли спаринг у Винниках, де не зуміли втримати перевагу у два м’ячі з “Рухом”, пропустивши вирішальний гол наприкінці зустрічі (2:3). А вже у п’ятницю Команда рідного краю гостювала у селі Довге, що неподалік Моршина, де проводить свою підготовку друголіговий ФК “Калуш”.

Поєдинок відбувся на футбольному полі із штучним покриттям “Довге-Арена”, де калушани вже встигли провести одну контрольну гру. Саме тут підопічні Степана Матвіїва поступилися волочиському “Агробізнесу” з рахунком 0:2. Цього разу “червоно-чорні” протистояли першоліговим землякам з обласного центру, з якими часто проводять товариські матчі.

У першому таймі суперники обмінялися забитими м’ячами. На гол прикарпатця Романа Дитка, який відзначився вже у третьому поспіль спарингу, калушани відповіли всього за шість хвилин. Іван Легкий зрівняв рахунок, і нічия 1:1 протрималася до перерви. На другу половину команди вийшли з декількома замінами.

Саме два молоді “джокери” іванофранківців і принесли перемогу. Спочатку Андрій Хома, який замінив Дитка, майже одразу після виходу на поле вивів “Прикарпаття” вперед – 1:2. Однак за кілька хвилин Дмитро Скакун з пенальті вдруге зрівняв рахунок, проте ненадовго. Ще один 19-річний півзахисник Євген Сєдов, який зараз перебуває на перегляді, на 78-ій хвилині забив третій, і як виявилося згодом, переможний м’яч для оновленої Команди рідного краю – 2:3.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”