Футболісти “Прикарпаття” у товариському матчі перемогли ФК “Калуш” (ФОТО)

30 Січ, 2019 15:21

У середу, 30 січня, МФК “Прикарпаття” у товариському матчі зустрівся з друголіговим “Калушом”.

Це вже друге контрольне протистояння франківців під час підготовки до весняної частини сезону. Нагадаємо, в першому матчі Команда рідного краю поступилася чернівецькій “Буковині” з рахунком 3:5.

Обидві команди жваво розпочали поєдинок, намагаючись взяти гру під свій контроль, інформує “Галка”.

Вже на 7-ій хвилині матчу іванофранківці вийшли вперед – забив Роман Барчук. Втім через кілька хвилин гравець “Калуша” вибіг сам-на-сам з голкіпером “Прикарпаття” і пробив точно в нижній кут воріт – 1:1.

На 20-ій хвилині матчу франківці знову повели в рахунку: після прострілу зі штрафного відзначився Ігор Худобяк. А на 34-ій хвилині гри потужно під поперечину пробив захисник Роман Бочкур. Так рахунок став 3:1 на користь Команди рідного краю.

Ще в першому таймі гості мали кілька нагод, щоб скоротити відставання, але у воротах прикарпатців надійно стояв Іван Піцан.

На старті другого тайму франківці обрізалися, і це призвело до стрімкої контратаки калушан, яка закінчилася забитим м’ячем. Та вже через 2 хвилини “Прикарпаття” знову збільшило свою перевагу до двох м’ячів: після подачі зі штрафного головою забив Василь Цюцюра.

До кінця гри МФК “Прикарпаття” прагнув забити ще, але рахунок так і не змінився. У підсумку – перемога франківців з рахунком 4:2.