Футболісти “Прикарпаття” в контрольному матчі впевнено перемогли лідера Другої ліги (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

18 Лют, 2019 17:18

Паралельно з матчами “Кубку міського голови”, який триває у Франківську, учасники цього турніру зіграли ще й у товариській грі: МФК “Прикарпаття” позмагався із закарпатським Минаєм”.

Нагадаємо, напередодні “Минай” у напруженому матчі поступився футбольному клубу “Калуш” з рахунком 2:3.

На цей спаринг і франківці, і “минайці” вийшли у бойових складах. Вже на 6-ій хвилині Ярослав Конкольняк з лівої ноги впіймав голкіпера на протиході і класним дальнім ударом відкрив рахунок.  До середини тайму Василь Цюцюра міг забивати вдруге, але в одному з епізодів пробив поруч зі стійкою, а згодом після його удару захисник виніс м’яч з лінії воріт.

Закарпатці створили кілька небезпечних моментів, використовуючи дальні удари і стандарти. Зокрема, близьким до успіху був Артур Карноза, але його підступний удар зі штрафного таки потягнув Іван Піцан. А на 40-ій хвилині після навісу з правого флангу Ярослав Конкольняк вдало зіграв на випередження в штрафній суперника і з кількох метрів проштовхнув м’яч у сітку воріт – 2:0.

На другий тайм у складі “Минаю” відбулися 9 замін, і майже одразу по перерві “свіжі” гравці організували гол у відовідь: Пиняшко з флангу навісив на дальню штангу, де Юрій Путраш ударом головою випередив воротаря “Прикарпаття” – 2:1.

Незабаром іванофранківці розігнали швидку контратаку, і після виходу “два в один” Конкольняк втратив нагоду оформити хет-трик, пробивши поруч зі стійкою. Та все ж на 70-ій хвилині господарі забили втретє: Василь Цюцюра майстерно розібрався із захисником у штрафній суперника і пробив повз голкіпера – 3:1.

Наприкінці поєдинку прикарпатці мали ще кілька непоганих нагод, щоб збільшити свою перевагу, але рахунок не змінився. У підсумку 3:1 – у контрольній грі “Прикарпаття” бере реванш за виїзну поразку у Кубку України з таким же рахунком.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.