Футболісти “Прикарпаття” в товариській грі здобули вольову перемогу над аматорами з Галича (ФОТО)

15 Сер, 2019 16:39

Замість вечірнього тренування у середу, 14 серпня, “Прикарпаття” провело товариський поєдинок з об’єднаною командою “Карпати-Енергетик” з Галича.

Лише минулого тижня підопічні Петра Русака розпочали новий сезон в Аматорському чемпіонаті України, тож зараз на перегляді перебуває чимало потенційних новачків. Спаринг видався доволі цікавим і завершився вольовою перемогою іванофранківців – 3:2.

Господарі стадіону “Рух” створили чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, аж поки на 29-ій хвилині Роман Дитко не відкрив рахунок красивим дальнім ударом. Втім, перед самою перервою Юрій Вовчук вдало зіграв на добиванні у воротарському майданчику “Прикарпаття” і з кількох метрів забив гол у відповідь. Перший тайм переможця так і не виявив – 1:1.

Другу половину гри активніше розпочали підопічні Володимира Ковалюка, в яких після перерви повністю змінився склад. Хороші шанси відзначитись мали Худобяк і Хома, а згодом спрацювало всім відоме футбольне правило, і після навісу зі штрафного Микола Кащій головою відправив м’яча у сітку воріт франківців – 1:2. Футболісти “Прикарпаття” продовжували атакувати, але з реалізацією довго не складалося. До того ж, голкіпер галичан Борсук не один раз виручав свою команду. Щоправда, і він був безсилим на 73-ій хвилині, коли Роман Кузьмин зі штрафного, наче рукою, поклав м’яча чітко у “дев’ятку” – 2:2.

А невдовзі юний нападник Андрій Хома вивів “Прикарпаття” вперед – 3:2. Після чого він змарнував ще кілька стовідсоткових нагод, дивом не влучивши у ворота гостей. Наприкінці “Карпати-Енергетик” побігли вперед і ледь не відігралися, однак на допомогу “зелено-жовтим” прийшла стійка. Ще одного разу Стеф’юк послизнувся при виході з воріт і “наварив”, але таки зумів виправити свою помилку, у падінні відбивши м’яча головою.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”