Футболісти “Прикарпаття” в товариському матчі драматично поступилися “Руху” (ФОТО, ВІДЕО)

04 Лют, 2020 19:44

Поєдинки між “Рухом” та “Прикарпаттям” завжди цікаві та напружені, незважаючи чи це товариський матч, чи офіційний. Адже статус західноукраїнського дербі ніхто не відміняв.

“Рухівці” з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль. Проте на 7-ій хвилині Барчук наважився на дальній удар метрів з двадцяти п’яти. За львів’ян зіграла поперечина. А вже за кілька хвилин після прикрої обрізки захисника м’яч потрапив до Романа Кузьмина, якому вдався розкішний удар в дев’ятку – 0:1.

Підопічні Юрія Бакалова не знітилися й одразу намагалися відновити паритет. Копина класною проникаючою передачею вивів на рандеву з воротарем “Прикарпаття” Габріеля. Бразилець технічно перекинув м’яч через кіпера, але влучити у рамку воріт не зумів. Згодом Русин організував Синиці побачення з Новаком, але хавбеку переграти досвідченого кіпера не вдалося. За логікою футболу гол мали забивати саме “жовто-чорні”, але чергова помилка оборонців “Руху” призвела до другого пропущеного голу. Роман Дитко розкішним ударом під поперечину вразив ворота Мисака – 0:2.

У “рухівців” прокинулася спортивна злість, відтак, “жовто-чорні” ще більше почали нагнітати ситуацію біля воріт “Прикарпаття”. І це дало свій результат. На екваторі тайму Новак збив у штрафній площі Синицю, а вирок рефері впевнено реалізував бразилець Габріель. За кілька хвилин Заставний після передачі з центру поля від Копини міг зрівняти рахунок, але в лічених метрах від воріт пробив вище. Все ж кінцівка першого тайму була за “рухівцями”. Заставний прострілив з правого флангу до карного майданчика “Прикарпаття”. Олег Синиця був першим на м’ячі та вразив ворота суперників – 2:2.

По перерві вже інший склад “жовто-чорних” намагався прорвати оборонні редути івано-франківців. Ганець Ернест влучно пробивав з-за меж штрафної площі, але кіпер гостей перевів м’яч на кутовий. Особливо активним у складі “Прикарпаття” був Назарій Воробчак, який кілька разів загрожував кіперам “Руху”, але відзначитися результативними діями хавбеку так і не вдалося. Відомі своїми бійцівськими якостями “прикарпатці” не збиралися опускати рук. Вивести свою команду вперед міг автор забитого голу Дитко. Все ж його рейд правим флангом завершився ударом в стійку.

“Рухівці” відповіли моментом після стандарту. Брікнер класно подав у штрафний майданчик гостей. Другий поверх виграв Дуць, але після його удару головою м’яч пролетів вище воріт. “Жовто-чорні” проявили характер та наприкінці гри таки зуміли здобути вольову перемогу. Подачу з кутового від Брікнера головою замкнув ганський нападник Ернест. У підсумку, “рухівці” перемагають у товариському спарингу івано-франківське “Прикарпаття” з рахунком 3:2.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”