Футболісти “Прикарпаття” вдома програли “Оболоні” (ФОТО, ВІДЕО)

19 Mar, 2021 18:10

19 березня в рамках чергового туру Першої Ліги футболісти “Прикарпаття” приймали столичну “Оболонь”. Матч на стадіоні “Рух” відбувся без глядачів.

Перший в цьому році домашній матч для господарів почався вдало. Після подачі з кутового на першій хвилині у штрафній гостей виник хаос, яким скористався Василь Курко – він лише переправив м’яча у ворота – 1:0. Пивовари не впали у нокаут, а стали будувати свої атаки – одна з них вже на 28 хвилині завершилася красивим голом у ворота Піцана, котрий перед цим двічі врятував іванофранківців. А згодом “Оболоні” змогли вийти вперед – головою після розіграшу штрафного на 44-ій хвилині забив Іван Матяж, і за рахунку 1:2 команди пішли на перерву, пише “Галка”.

У другому таймі команди грали на зустрічних курсах. Гості дещо відійшли назад, в іванофранківців ж ніяк не клеїлася командна гра, тому гострих моментів поблизу воріт “Оболоні” було обмаль. Тож матч так і завершився з невтішним для іванофранківців рахунком, пише “Галка”.

У турнірній таблиці прикарпатці під керівництвом тренера Руслана Мостового й далі треті з кінця.