Футболісти “Прикарпаття” вдома програли столичній “Оболоні” (ФОТО, ВІДЕО)

04 Вер, 2019 20:44

Четвертого вересня у матчі сьомого туру Першої ліги іванофранківці приймали “Оболонь-Бровар”.

Господарі активніше почали матч і загалом володіли територіальною та ігровою перевагою, створивши з пів десятка забивних моментів. Та в забиті голи це не трансформувалося, інформує “Галка”.

Після стартового натиску на початку другого тайму, франківці пропустили внаслідок швидкої контратаки на 56-ій хвилині матчу. Прикарпатці кинулися відігруватися, та це тільки погіршило ситуацію – на 71-ій хвилині оболонці знову в контратаці подвоїли перевагу.

Шанси на бодай нічийний результат зникли після вилучення одного з лідерів франківців Богдана Оринчака. 2:0 і “Прикарпаття” не перемагає вже п’ятий матч поспіль.